Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

9.08
2018

Як вивчити англійську і не вмерти: 5 корисних ресурсів для початківців

Eye icon Spinner

Кажуть, що найскладніше — почати, та це не зовсім так. Ми в освітньому центрі Grade знаємо, що почати дійсно не просто, але крім цього варто не зупинитися. Взяти певний темп і рухатися вперед!

Ми знаємо, як важливо закласти в наших студентах достатньо інтересу до мови, мотивації до вивчення, щоб цього палива вистачило на весь час.

Тож сьогодні поговоримо про ресурси для самостійного вивчення англійської, які будуть цікаві та максимально корисні для початківців.

BBC Learning English

Що тут говорити, любимо ми цей ресурс і не зупинимося додавати його та його підрозділи до всіх можливих добірок вивчення англійської мови.

Творці BBC Learning English цінують час студентів, тому на сайті є короткі відео на 1 та 6 хвилин з поясненням граматики, лексики, діалогами, ситуативними історіями з життя. Крім цього початківцям буде корисно переглядати ролики із розділу Pronunciation tips, адже там знайдете поради носіїв мови, як працювати з вимовою.

Усі матеріали, які адаптує для свого сайту BBC Learning English, — це актуальні новини, гострі теми та гарячі обговорення, які не дозволяють знудитися, вивчаючи англійську.

Listen to English – Learn English

Цей ресурс спеціально для того, щоб покращувати та розвивати навички слухання та розуміння. Адже ви пам’ятаєте, щоб добре говорити англійською, спочатку варто навчитися слухати і розуміти, писати та читати.

Усі подкасти розділені за рівнями, також є окремий блок бізнес-англійської, вимови та навіть блок для вчителів.

Funbrain

Цей ресурс точно не дозволить вам сумувати, адже тут можна грати у силу-силенну ігор! Наприклад, гра Word Confusion навчить розрізняти слова, які плутають не лише початківці, а й ті студенти, які досить довго вивчають мову. Не знаєте різницю між accept і except, advise і advice? Це все можна виправити!

На сайті є ще багато крутих ігор, які насправді вирішують складні проблеми студентів: Plural Girls допомагає запам’ятати, як пишуться іменники у множині, у грі Stay Afloat доведеться потренуватися відгадувати слова, щоб ваш човен залишався на плаву, Grammar Gorillas допоможе розібратися із частинами мови.

Крім ігор на сайті можна читати дитячі історії та дивитися відео.

Шановні дорослі, не забувайте, що дитячі матеріали — це просто, але чітко і надовго. Тому радимо вам потішити дитину в собі та не гребувати дитячими матеріалами з англійської.

English Media Lab

Якщо лише від однієї думки про граматику у вас починає сіпатися око, летимо, щоб вас заспокоїти. English Media Lab пропонує дуже хорошу добірку онлайн-ігор для тих студентів, хто не любить вчити правила з книги та свято вірить у практику.

Звичайно всі граматичні правила не вивчити, однак ви зрозумієте основи, побудуєте асоціації, від яких відштовхуватиметеся далі.

Починайте з ігор для рівня Elementary — і вперед.

Окрім ігор на вивчення граматики англійської мови, тут ви також знайдете веселі способи збагатити свій словниковий запас, покращити англійську вимову, краще розуміти мову на слух.

Twominute English

Якщо вам більше до вподоби дивитися відео, радимо цей YouTube-канал. Тут ви знайдете 2-хвилинні ролики різної тематики: хобі, їжа, спорт, здоров’я, сім’я, будинок та багато інших. Вони об’єднані в окремий список відтворення для початківців.

Крім цього на Twominute English є ролики по бізнес-англійській, вузькоспеціалізованій лексиці для медиків, бухгалтерів та ін. Але то вже наступний рівень.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 5 британських ситкомів, з якими весело вчити англійську.

Rate this post