Кому з магістрів складати ЗНО і коли

21.04.2018

У 2017 році, окрім випускників українських шкіл, ЗНО складали також і ті, хто вступав до магістратури за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право». Так ж доля очікує і на тих, хто піде до магістратури за цими напрямками у 2018 році: їм необхідно буде складати два тестування, з права та іноземної мови. Але крім того, у 2018 році ЗНО очікує ще і на інших майбутніх магістрів.

Так, єдиний іспит з іноземної мови мають складати ті, хто вступає за спеціальностями «Сфера обслуговування», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Міжнародні відносини», а також «Гуманітарні науки» (за виключенням направлення «Філологія»). При цьому у якості іспитів пропонуються тести ЗНО з англійської мови або ж французької, німецької чи іспанської.

Майбутнім магістрам буде запропонований не повний аналог ЗНО для випускників шкіл, а лише два розділи: «Читання» та «Використання мови». Щоб скласти ці іспити, необхідно встигнути зареєструватися у приймальній комісії обраних вузів в період з 14 травня по 5 червня.

Тестування знань іноземних мов будуть проведені 11 липня, а тест на знання права відбудеться 13 липня.

Вже після цих іспитів буде складений список із рекомендаціями до зарахування, з котрими можна буде ознайомитися до 13 серпня, і на основі котрих вступники будуть зараховані до 20 серпня 2018 року.