Конкурс для вчителів англійської від National Geographic

Конкурс для учителей английского от National Geographic
31.01.2019

У МОН пропонують українським викладачам англійської спробувати свої сили в конкурсі TEACHERtalks від National Geographic. У рамках конкурсу потрібно буде висловитися щодо запропонованих тем, розповісти про свою успішну практику викладання англійської та поділитися досвідом із колегами.

Порядок участі такий:

  1. Надіслати свою заяву за посиланням.
  2. Зняти невеличкий відеовиступ англійською мовою, висвітлюючи одну з тем:

А) англійська мова як інструмент пізнання світу та розширення горизонтів;

Б) освіта майбутнього, учні XXI сторіччя та англійська мова;

В) розуміння глобальних цінностей та розвиток життєвих навичок через англійську мову.

  1. Написати невеличкий текст про зміст виступу та завантажити його разом із відзнятим відео на Google Disk. Усі конкурсні матеріали надсилаються англійською, проте ПІБ учасника та назва обраної тематики повинні бути українською.
  2. За бажання, до основних конкурсних матеріалів можна додати тематичну презентацію.
  3. Посилання на всі матеріали на Google Disk потрібно надіслати на пошту Katerina.Shlyamina@ngl.com.ua.

Обрані журі три переможця безкоштовно поїдуть на фінальну конференцію National Geographic TEACHERtalks у Києві (безкоштовні також проїзд, проживання в Києві та вечеря з автором посібників) та отримають навчальні комплекти від видання. Крім того, всі матеріали братимуть участь у конкурсі глядацьких симпатій та будуть опубліковані на джерелі National Geographic Learning Ukraine.

Прийом заяв на конкурс триватиме до 15 березня 2019 року, а всі подробиці можна дізнатися за телефоном +38 067 469 51 23 (Катерина Шляміна).

А якщо ви відчуваєте, що ладні підвищити власну кваліфкацію викладача англійської, запрошуємо до нас на CELTA, корисні воркшопи та конференції.