Табір Z-camp очікує на підлітків

20.03.2018

Весняні канікули – це не лише час для відпочинку, але і для нових вражень. Особливо якщо вони можуть стати ще і корисним досвідом. Запрошуємо з 26 по 31 березня усіх підлітків від 10 до 16 років взяти участь у таборі професій та розвитку Z-camp, для якого освітній центр Grade є інформаційним партнером.

У його рамках діти зможуть взяти участь у старті проекту від музичного фестивалю Brave Factory Festival, а також KACH Festival Management School. Вони отримають можливість попрацювати пліч-о-пліч із професіоналами та випробувати себе у нових ролях.

Табором передбачені різноманітні майстер класи від спеціалістів зовсім різних фахів, при цьому підлітки будуть не лише слухати людей із багатим досвідом, але й застосовувати знання на практиці. Крім того, програма включає у себе відвідування провідних українських компаній та спілкування із їх представниками. Зокрема, можна буде ознайомитися із роботою 5 каналу та работа.юа.

Дізнатися більше про табір та зареєструватися можна на сайті організатора – ZNOUA. Z-camp проходитиме з 9 ранку до 16 дня за адресою: м. Київ, вул. Круглоуніверситетська 3/5, офіс 70 (неподалік від м. Хрещатик), з 26 по 31 березня.