Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

1.07
2018

Кращих вишів в Україні два

Eye icon Spinner

Поки випускники шкіл 2018 року вже склали ЗНО і готуються до фінальних стадій вступної кампанії, майбутнім абітурієнтам саме час замислитися про те, куди вони збираються вступати, коли прийде час. Для них складені різноманітні рейтинги, один із нещодавніх цікавих – ТОП-200 кращих українських вишів, створений групою проектів «Євроосвіта». Цей рейтинг формувався на основі інтегрального показника, котрий враховував одразу кілька комплексних складових, у тому числі – індекс научно-педагогічного потенціалу, індекс якості освіти, а також індекс міжнародного визнання.

Виявилося, що в Україні існують одразу два виші з приблизно однаковими результатами, котрі демонструють суттєвий відрив від показників усіх інших вищих навчальних закладів: їх інтегральний показник майже вдвічі більший. Це – Київський політехнічний інститут ім. Сікорського (з інтегральним показником 84,74), а також Київський національний університет ім. Шевченко (із інтегральним показником 80,59). Тому в цьому році їм обом присвоїли перше місце у переліку.

Цікаво, що за результатами представленості українських університетів у зарубіжних рейтингах (Transparent Ranking, QS Top University , Webometrics, UniRank та The Times Higher Education World University Rankings) ці два виші також розділили першу сходинку між собою. КПІ готує справді гарних технічних спеціалістів, а крім того, саме у цьому виші було створено інноваційну платформу “Sikorsky Challenge”, котра допомагає українським стартапам і українській економіці. КНУ ім. Шевченка, у свою чергу, також забезпечує підготовку гарних спеціалістів, але гуманітарного напрямку, а крім того, наукові роботи цього університету цитуються найчастіше, особливо із сектору політики, економіки, держуправління та юриспруденції.

Третє місце у ТОП-200 українських вишів вже котрий рік дістається ХНУ ім. Каразіна, інтегральний показник якого досягає 48,95, і який стабільно демонструє високі результати. Серед п’яти кращих опинилися також НТУ «Харківський політехнічний інститут» (інтегральний показник – 44,70) та також Національний університет «Львівська політехніка» (44,66).

Rate this post
Вероніка Громогласова - photo

Вероніка Громогласова

Контент-менеджер

15 англійських міських ідіом до дня улюбленого Києва