Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

1.07.18

Кращих вишів в Україні два

education

Поки випускники шкіл 2018 року вже склали ЗНО і готуються до фінальних стадій вступної кампанії, майбутнім абітурієнтам саме час замислитися про те, куди вони збираються вступати, коли прийде час. Для них складені різноманітні рейтинги, один із нещодавніх цікавих – ТОП-200 кращих українських вишів, створений групою проектів «Євроосвіта».

Цей рейтинг формувався на основі інтегрального показника, котрий враховував одразу кілька комплексних складових, у тому числі – індекс научно-педагогічного потенціалу, індекс якості освіти, а також індекс міжнародного визнання.

Виявилося, що в Україні існують одразу два виші з приблизно однаковими результатами, котрі демонструють суттєвий відрив від показників усіх інших вищих навчальних закладів: їх інтегральний показник майже вдвічі більший. Це – Київський політехнічний інститут ім. Сікорського (з інтегральним показником 84,74), а також Київський національний університет ім. Шевченко (із інтегральним показником 80,59). Тому в цьому році їм обом присвоїли перше місце у переліку.

Цікаво, що за результатами представленості українських університетів у зарубіжних рейтингах (Transparent Ranking, QS Top University , Webometrics, UniRank та The Times Higher Education World University Rankings) ці два виші також розділили першу сходинку між собою.

КПІ готує справді гарних технічних спеціалістів, а крім того, саме у цьому виші було створено інноваційну платформу “Sikorsky Challenge”, котра допомагає українським стартапам і українській економіці. КНУ ім. Шевченка, у свою чергу, також забезпечує підготовку гарних спеціалістів, але гуманітарного напрямку, а крім того, наукові роботи цього університету цитуються найчастіше, особливо із сектору політики, економіки, держуправління та юриспруденції.

Третє місце у ТОП-200 українських вишів вже котрий рік дістається ХНУ ім. Каразіна, інтегральний показник якого досягає 48,95, і який стабільно демонструє високі результати. Серед п’яти кращих опинилися також НТУ «Харківський політехнічний інститут» (інтегральний показник – 44,70) та також Національний університет «Львівська політехніка» (44,66).

Підписатись на розсилку