Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

4.04
2019

Кому й коли складати та реєструватися на ЗНО на магістратуру 2019

Eye icon Spinner
Кому и когда сдавать и регистрироваться на ЗНО на магистратуру в 2019

Кількість майбутніх студентів магістратури, яким необхідно складати ЗНО для вступу на магістратуру, з кожним днем зростає. До тих спеціальностей, яким необхідно було складати ЗНО на магістратуру у 2018 році, доєдналися «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», а також «Музеєзнавство та пам’яткознавство». Крім того, до переліку потрапили абсолютно всі спеціальності напрямків: «Соціальні та поведінкові науки», «Богослов’я», «Інформаційні технології», «Управління та адміністрування», «Публічне управління та адміністрування».

Реєстрація на складання іспитів на магістратуру розпочинається зовсім скоро – 13 травня 2019 – і триватиме до вечора 3 червня 2019. Обов’язковий для всіх вищеперерахованих вступний іспит з іноземної мови (створений на основі технології  ЗНО), намічений на 2 липня. А ось тим, хто зібрався навчатися на «Право» та «Міжнародне право», знадобиться скласти ще один іспит – єдиний із права та юридичних компетенцій, який намічений на 4 липня.

Мабуть, у питаннях іспитів з іноземних мов українські магістри можуть позаздрити іноземним студентам в Україні: хоча їм і також потрібно складати ЗНО з мови викладання, до того ж одразу після закінчення першого курсу навчання, від цього обов’язку вони можуть звільнитися. Принаймні, від ЗНО можуть бути звільнені іноземні студенти, навчання яких проходить англійською та які є володарями сертифікатів IELTS, TOEFL або Кембриджських іспитів, які підтверджують рівень не менше B1.

Rate this post
ЗМІ про нас