Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

5.05
2019

Два безкоштовні майстер-класи з підготовки до ЗНО з англійської

Eye icon Spinner
Два бесплатных мастер-класса по английскому ЗНО

ЗНО з англійської 2019 року вже зовсім близько – воно намічене на 28 травня. Звісно ж, багато хто з тих, кому потрібно його складати, підтягали власну англійську самостійно або відвідували курси англійської для підлітків. Але все одно, цей відповідальний іспит викликає чимало переживань у випускників. Хочете трохи «живої» та безкоштовної підготовки? Її підготувала для вас Освіторія: ZNO. Speak English, please!

У рамках проекту влаштовано два майстер-класи – спеціально для тих, кому потрібно складати ЗНО з англійської у 2019 році. Адже, згідно зі статистикою реєстрації, таких людей чимало – цей предмет обирають найчастіше серед інших необов’язкових.

7 травня о 18:30 у хабі Освіторії за адресою вул. Мазепи 1 в Києві, буде проходити майстерка Making use of Use of English. Якщо вас лякає розділ використання англійської на іспиті – приходьте, і зможете розібратися, які вас очікують завдання, що вони перевірятимуть, як до них підготуватися, чому приділити особливу увагу та які є стратегії рішення завдань. На додаток учасників очікують активності для покращення словникового запасу. Щоби записатися на цю майстерку, пройдіть за посиланням.

А ось 14 травня о 18:30 у тому ж приміщенні хаба Освіторії по вул. Мазепи 1, проходитиме майстерка на тему ZNO Writing: What? Why? How? На ньому буде розбиратися «найстрашніший розділ ЗНО». Ви дізнаєтеся, на що треба звертати увагу, як підходити до виконання завдань, а чого краще остерігатися. На додаток учасники отримають кілька активностей, які допоможуть краще підготуватися до розділу та які можна використовувати самостійно. Реєструватися на майстер-клас можна за посиланням.

Найприємніше – усю цю корисну інформацію представлятиме не просто сертифікований викладач, а наша очільниця відділу навчання вчителів, Катерина Проценко. Якщо ж у вас не виходить відвідати «живу» майстерку, то все, що може знадобитися, ми зібрали в матеріалі Усе для підготовки до ЗНО-2019 з англійської. Бажаємо успіху на іспиті!

5 (100%) 1 vote[s]
ЗМІ про нас