Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

22.06
2018

МОН: випускники самі мають рахувати бали

Eye icon Spinner

У МОН нагадали, що в 2018 році випускники, які вступають як за електронними, так і за паперовими документами, мають самостійно вираховувати свій середній бал атестата. Внесення цієї інформації до атестата не передбачене. Правильність відповідних розрахунків будуть перевіряти самі приймальні комісії університетів. При подачі документів у електронному вигляді середній бал вказується у особистому кабінеті користувача.

Бал розраховується як арифметичне середнє усіх оцінок (враховуючи, інваріантну, варіативну частини та ДПА) за 12-бальною шкалою із округленням до десятих. Предмети, від котрих учень був «звільненим», не враховуються.

Якщо у абітурієнта все ж вказаний середній бал у атестаті, потрібно обов’язково перевірити, чи правильний він і чи за правильною методикою був розрахований. Якщо вказаний середній бал неправильний, атестат усе одно залишається дійсним, але самому майбутньому студенту необхідно буде при вступі називати правильний бал.

Поки випускники 2018 року зайняті вступною кампанією, майбутнім випускникам саме час замислитися про іспити. Адже навіть літо можна проводити із користю – наприклад, відвідувати курси англійської для підлітків, значно підвищивши рівень своїх знань із найпопулярнішої дисципліни ЗНО серед необов’язкових.

Rate this post