Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

16.07
2019

Набір на нові курси англійської для будь-якого віку на осінь-2019

Eye icon Spinner
новый набор на осенние курсы английского

Зараз – саме час почати планувати власне навчання з осені. У новому навчальному році ми пропонуємо широкий вибір курсів англійської для представників різних вікових категорій, рівнів та потреб. Пропонуємо зазирнути до розділів:

Курсів англійської для дорослих

Тут можна підібрати для себе курс зі зручним розкладом для свого рівня володіння мовою. Розподіл на підрівні дозволяє обрати групу, яка якомога точніше відповідатиме потребам кожного окремого студента. За бажання, можна займатися з носієм англійської (з рівня B1+) – у цьому році в нас великий вибір вітчизняних та зарубіжних викладачів.

Для тих, хто вже навчався в нас і збирається вчитися й далі, ми пропонуємо приємний бонус: 20% знижки для тих, хто зареєструється до 31 липня 2019 року. В інший час для наших студентів діє звичайна знижка: 15% – якщо платити за весь курс одразу, та 10% – на оплату посеместрово.

Курсів англійської для дітей

Цьогоріч на наших маленьких студентів очікують оновлені програми та посібники. Що саме ми змінили та чому додали підрівень pre-teens  – розповіла наша академічний директор Лідія Сімак. Обираючи курси для вашої дитини, які якнайкраще відповідають її потребам, ви можете бути впевнені, що вони ще й найпрогресивніші.

Курсів англійської для підлітків

Ми також пропонуємо широкий вибір курсів англійської для підлітків – для найрізноманітніших рівнів володіння англійською, у будні та вихідного дня, із місцевими викладачами чи з носіями мови. Звісно ж, окремі курси присвячені підготовці до ЗНО з англійської – адже до цього відповідального іспиту краще готуватися дуже заздалегідь.

Підготовки до Кембриджських іспитів

Ми пропонуємо підготуватися до найпопулярніших іспитів із Кембриджської лінійки: B2 First, C1 Advanced і C2 Proficiency. Готуватися можна, присвячуючи цій справі час двічі чи тричі на тиждень, з місцевими викладачами чи носіями мови. Нагадаємо також, що всі випускники шкіл, хто дістане сертифікат B2 First (FCE), можуть автоматично отримати 12 балів із ДПА з англійської мови.

Rate this post
ЗМІ про нас