Нові курси англійської цієї весни

ТОП порад для роботи зі студентами з низьким рівнем англійської
6.04.2022

Ми отримали чимало запитів щодо навчання цією весною й вирішили відкрити набір на декілька найбажаніших груп. Когось освіта відволікає, а комусь надає нових сил та впевненості у завтрашньому дні. Це саме те, у чому ми сильні. Тож про які курси йде мова?

 

Лексика і граматика

Інтенсивний та насичений курс, який дає можливість швидко закрити прогалини у граматиці. Гарна можливість для тих, хто застряг на одному рівні і ніяк не може переступити мовний бар’єр.

Триває набір для рівнів В1, В1+ та В2.

Розклад та вартість

 

Підготовка до IELTS або TOEFL

Тести IELTS та TOEFL часто складають для вступу в закордонний ВНЗ, для імміграції або працевлаштування, але також його використовують для підтвердження рівня.

На курсах підготовки до будь-якого з цих іспитів ми ознайомимося зі структурою тесту, опрацюємо екзаменаційні техніки та стратегії. І, звісно, поділимося хитрощами тесту та поговоримо про те, як уникнути типових помилок. 

Розклад та вартість

 

Бізнес англійська

  • Переговори

Програма курсу надає змогу практикувати англійську й одночасно тренуватися в проведенні переговорів. Зосереджуємося на правильних граматичних структурах та бізнес-лексиці.

Підійде для студентів рівня B1+, В2.

  • Ділова комунікація

Написання листів, CV, звітів та протоколів, проведення онлайн-зустрічей та дзвінків, техніки розв’язання проблем, міжкультурна комунікація – ось, що очікує студентів на курсі.

Підійде для студентів рівня В2, С1.

Розклад та вартість

 

Рівень англійської

Якщо ви бажаєте вивчати англійську, але не знаєте з чого почати – пройдіть тест на визначення рівня знань англійської і ми допоможемо у цьому нелегкому виборі.

Пройти тест

 

Навчання – це круто! Все буде Україна🇺🇦