Освітні можливості листопада для викладачів англійської

Образовательные возможности ноября для преподавателей английского
14.11.2018

Дні стають коротшими, повітря холоднішає, і з’являється більше часу на самоосвіту. Якщо ви викладаєте англійську або хочете знати більше про сучасні техніки вивчення мови, реєструйтеся на безкоштовні освітні вебінари цього листопада, які проводитимуть кращі спікери.

Вебінар Top ways to use visuals in the classroom

16 листопада, 16:00 — 17:00 (за київським часом). Реєстрація за посиланням

Понад 70% інформації людина засвоює очима. Саме тому використання різноманітних візуальних матеріалів є винятково необхідним для вивчення англійської. Особливо це стосується наймолодших школярів, а також дорослих із візуальним типом сприйняття. Як і коли використовувати фотографії, картки, відео, мультфільми та інші візуальні матеріали на уроках англійської — дізнайтеся від авторів тематичного вебінару від Cambridge University Press.

Онлайн-дебати Business English teachers are not qualified to teach Business English

17 листопада, 17:00 — 18:00 (за київським часом). Реєстрація за лінком

Вміння вести переговори та дискутувати є одним із ключових для людей бізнесу. Якщо ваші ділові партнери — англомовні, приєднуйтесь до онлайн-дебатів між двома кваліфікованими викладачами бізнес-англійської. Ви дізнаєтеся кілька корисних технік проведення дебатів, а також як презентувати себе співрозмовнику та аудиторії, як починати дискусію, як аргументувати власну точку зору та переконувати опонентів, як підсумовувати дебати.  

Вебінар Business English in the global world – can the CEFR help us?

18 листопада, 12:30 — 13:30 (за київським часом). Реєстрація за посиланням

Ділова англійська мова сьогодні є способом спілкування між партнерами та конкурентами з різних куточків світу. Вона є універсальною, максимально позбавленою ознак діалектів і жаргону й більше не орієнтується на носіїв мови — переважно на тих, для кого є іноземною. Більше дізнатися про міжнародні стандарти бізнес-англійської ви зможете на безкоштовному вебінарі.

Вебінар Revisions to A2 Key and B1 Preliminary from 2020

19 листопада, 15:00 — 16:00 (за київським часом)

21 листопада, 11:00 — 12:00 (за київським часом)

Реєстрація за посиланням. 

У 2020 році теми та завдання для іспитів з англійської рівня А1 та В2 дещо зміняться. Як саме та чому та до чого варто готуватися тим, хто хоче складати ці іспити після 2020 року — детально розповідають автори вебінару.

Вебінар Emerging into English: different levels, different needs

20 листопада, 15:00 — 16:00 (за київським часом). Реєстрація за лінком

Вивчення мови не є лінійним процесом. У процесі навчання у студентів виникають запитання, які можуть відвести вчителя убік від визначеного плану. Викладач має відчувати потреби своїх учнів та бути готовим змінювати програму відповідно до його потреб. Як контролювати процес заглиблення в мову і бути для учня справжнім провідником у світі нових знань — дізнайтеся від авторів вебінару.

Оксфордський день

23 листопада, 14:00 — 17:30 (за київським часом). 

Велика конференц-зала Національної академії наук України, вул. Володимирська, 55.

Реєстрація за лінком. 

У програмі цього масштабного заходу можна виділити два блоки:

  1. Як мотивувати підлітків писати англійською

Зробити так, щоб учень-підліток захотів писати англійський текст не заради оцінки, а заради отримання нових знань, — непросте завдання. Однак викладач мусить розуміти, як мотивувати дитину без тиску на неї. І найкраще це зробити в ігровій формі. Як саме — розкажуть спікери зустрічі “Оксфордський день”

  1. Як залучати міленіалів до активної роботи в групах

Викладати англійську сучасним підліткам — особливе мистецтво. Як втримати увагу та контролювати роботу кожного учня в групі, як рівномірно розподіляти навантаження між школярами різного рівня підготовки тощо — дізнаєтеся на тематичних заходах “Оксфордського дня”.

Вебінар What learning 5 languages has taught me about ELT

28 листопада, 17:30 — 18:30 (за київським часом). Реєстрація за посиланням

Цей вебінар — справжня знахідка для поліглотів та тих, хто лише мріє вільно володіти одразу кількома іноземними мовами. Чому хтось може з легкістю вчити французьку, іспанську, італійську, англійську і турецьку, а комусь непросто дається і одна мова? Корисні поради щодо навчання та сортування мовних знань у власній голові від Кеті Херріс ви дізнаєтеся на спеціалізованому вебінарі.