Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

3.03.18

OET визнали Британія та Ірландія

Для іноземних лікарів та медичних працівників, котрі хотіли б працювати на території Великобританії та Ірландії, тепер є проста можливість легко довести достатній рівень володіння англійською – тестування OET. Вищезгадані країни почали офіційно приймати ці сертифікати для реєстрації.

OET (Occupational English Test) – один із спеціалізованих тестів Кембриджської лінійки, що з’явився відносно нещодавно, але його вже встигли визнати влади Австралії, Дубая, Нової Зеландії та Сінгапуру. А відтепер цей список доповнився за рахунок Великобританії та Ірландії.

Особливість іспиту – у тому, що він перевіряє знання англійської саме у тій галузі, у котрій людині належить працювати. Наприклад, лікарі будуть складати розмовну англійську, відтворюючи сценарії спілкування із пацієнтами. Те ж саме стосується медсестр та акушерів. Таким чином можна переконатися, що медичний працівник зможе без труднощів включитися у робочий процес у англомовному середовищі.

Наразі OET лише набуває популярності, проте його вже можна скласти раз на місяць у 100 різних місцях у 40 країнах світу.

Підписатись на розсилку