Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

  1. Головна
  2. Новини
  3. OET визнали Британія та Ірландія

3.03.2018

OET визнали Британія та Ірландія

Для іноземних лікарів та медичних працівників, котрі хотіли б працювати на території Великобританії та Ірландії, тепер є проста можливість легко довести достатній рівень володіння англійською – тестування OET. Вищезгадані країни почали офіційно приймати ці сертифікати для реєстрації.

OET (Occupational English Test) – один із спеціалізованих тестів Кембриджської лінійки, що з’явився відносно нещодавно, але його вже встигли визнати влади Австралії, Дубая, Нової Зеландії та Сінгапуру. А відтепер цей список доповнився за рахунок Великобританії та Ірландії.

Особливість іспиту – у тому, що він перевіряє знання англійської саме у тій галузі, у котрій людині належить працювати. Наприклад, лікарі будуть складати розмовну англійську, відтворюючи сценарії спілкування із пацієнтами. Те ж саме стосується медсестр та акушерів. Таким чином можна переконатися, що медичний працівник зможе без труднощів включитися у робочий процес у англомовному середовищі.

Наразі OET лише набуває популярності, проте його вже можна скласти раз на місяць у 100 різних місцях у 40 країнах світу.