Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

5.05.18

OET визнаний в Україні

Об’єднане Королівство та Ірландія вже давно зробили Occupational English Test (OET) офіційним тестуванням для іноземних працівників, що бажають працювати на Британських островах. Адже саме це тестування від Cambridge Language Assessment дозволяє зрозуміти, наскільки гарна англійська кандидата для того, щоб без проблем долати робочі ситуації.

Приклад Великобританії та Ірландії наслідували Австралія, Нова Зеландія, Дубай, Сінгапур та Намібія. А зовсім нещодавно у числі країн, котрі приймають іноземних медпрацівників за результатами OET, виявилася і Україна.

Хоча наша країна і не з англомовних, Українська Медична Рада визнала тестування OET на офіційному рівні. А це означає, що зарубіжні працівники медицини можуть використовувати ці сертифікати для апеляції на робочу реєстрацію в Україні. Таким чином країна наближається до міжнародних стандартів.

Особливість OET у тому, що це не просто тестування на знання мови, воно відтворює робочі ситуації, з якими медпрацівники стикатимуться під час своєї практики, і перевіряє, наскільки людина здатна розуміти інших та висловлювати свою думку англійською. При цьому для представника кожного з 12 напрямків медицини – свої ситуації, можна не хвилюватися, що, наприклад, акушерка матиме відповідати на питання терапевта, а стоматолог – на питання для медсестр.

Підписатись на розсилку