Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

 • Ім'я та прізвище
 • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

 1. Головна
 2. Новини
 3. Курси англійської для дітей і підлітків: набір на осінній семестр

7.08.2018

Курси англійської для дітей і підлітків: набір на осінній семестр

Rate this post

У Grade Education Center триває осінній набір на курси англійської мови для дітей і підлітків. Grade Education Center – це сертифікований Платиновий центр Cambridge English та найбільший центр міжнародних мовних іспитів в Україні. Наші професійні сертифіковані викладачі знають, що змусити вчити мову неможливо. А от навчити її любити, нею думати, її застосовувати – ось чим керується наш викладацький склад. Ми робимо все, щоб наші юні студенти отримували задоволення від навчання, саме тому ми розробляємо цікаві навчальні програми та проводимо безкоштовні розмовні, граматичні, фонетичні, ігрові та кіноклуби. Обирайте бажаний курс, реєструйтеся на сайті та починайте весело і просто вивчати англійську з Grade Education Center.

Чому варто записати дитину на курси англійської у Grade Education Center?

 • заняття проводяться на базі Платинового тест-центру іспитів лінійки Cambridge Assessment English і найбільшого центру міжнародних іспитів з англійської мови в Україні;
 • наші досвідчені викладачі (власники сертифікатів CELTA, DELTA, TKT, CAE, CPE, IELTS, TOEFL) працюють за перевіреними методиками та використовують на уроках всесвітньо відомі підручники та ігрові матеріали;
 • діти навчаються у комфортних аудиторіях, а наймолодші студенти можуть користуватися ігровим куточком;
 • курси англійської для дітей від 5 до 12 років передбачають мінімум домашніх завдань і максимум практики під час занять;
 • курси англійської для підлітків передбачають, що за академічний рік студенти підвищать 1) свій рівень володіння мовою, 2) підготуються до іспитів PET, FCE чи CAE, 3) підготуються до ЗНО та ДПА або обреруть інший напрям і зможуть покращити свої розмовні та презентаційні навички.
 • батьки регулярно отримують звіти про успішність дітей;
 • знижки на міжнародні сертифікати Cambridge English.

 

Курси англійської для дітей

Курси чудово підійдуть для діток від 5 до 13 років. Наші викладачі не лише ефективно викладають англійську, а й потоваришують з вашими дітьми, зацікавлять та надихнуть їх на вивчення іноземної мови.

 • Розклад занять: найменші студенти 5-6 років займаються по годині тричі на тиждень, старші діти — по 1,5 години тричі на тиждень.
 • Вартість семестру для дітей 5-6 років — 2999 грн (за 6 тижнів), для старших діток — 3499 грн.

Зареєструватися на курс англійської для дітей можна за посиланням.

Курси англійської для підлітків

Ми знаємо, що англійська — це не просто вимога вишів, роботодавців, а інструмент здобування нових знань, інструмент комунікації з людьми з усього світу. Саме тому курси англійської для підлітків мають два спрямування: для тих, хто планує складати ЗНО чи ДПА, та для тих, хто хоче покращити свої розмовні та презентаційні навички (кому ще зарано для підготовки до ЗНО чи ДПА). курси англійської для підлітків Отже, спочатку незалежно від спрямування підлітки проходять курс на засвоєння певного рівня володіння мовою. Далі або готуються до ЗНО чи ДПА, або мають змогу покращити свої розмовні та презентаційні навички.

 • Розклад занять: студенти займаються по півтори години тричі на тиждень або по дві години п’ятнадцять хвилин двічі на тиждень.
 • Вартість семестру — 3499 грн.

Зареєструватися на осінній семестр можна за посиланням. Нагадуємо, що з 2010/2011 навчального року Міністерство освіти та науки України випускає постанову, згідно з якою наявність сертифікатів Cambridge Assessment English зараховується в якості ДПА (Державна підсумкова атестація) з предмету «Англійська мова» й до атестату виставляється оцінка 12 балів. Не відкладайте на завтра те, що можна вивчити вже сьогодні! А ми у Grade Education Center станемо вашими надійними союзниками та провідниками у світ знань.