Lessons for the Future are coming! Хто буде партнером конференції?

Новый проект (28)
20.05.2022

Нещодавно ми анонсували велику освітню подію — міжнародну онлайн-конференцію Lessons for the Future. Вже 11 червня п’ять найкращих спікерів у сфері ELT поділяться своїм досвідом з викладачами, які продовжують працювати незалежно від усіх обставин.

Тож саме час представити вам партнерів конференції, які також долучилися до важливого освітнього івенту. Ймовірно, більшість з них вам вже добре відомі!

Перший Кембриджський освітній центр

Авжеж, наш головний партнер — це перша освітня компанія в Україні, котра інтегрує основи міжнародного тестування в процес навчання англійської мови. Поза тим, це також офіційний підготовчий центр авторизованого тест-центру Cambridge English в Україні.

Work.ua

Всі точно хоча б раз відвідували work.ua — це ефективний, зручний та швидкий сайт, призначений для пошуку співробітників компаніями та пошуку роботи фахівцями.

Команда творців постійно удосконалює його, поєднуючи кращі функціональні можливості вітчизняних та закордонних веб-сервісів з сучасним дизайном. А звання головного українського сайту для пошуку роботи підтверджує кількість користувачів, які щомісяця відвідують Work.ua — понад 6 мільйонів.

Цей бренд також буде присутній на Lessons for the Future!

Лінгвіст

Компанія «Лінгвіст» більш ніж 15 років виступає офіційним дистриб’ютором літератури для вивчення іноземних мов від провідних міжнародних видавництв.

Зокрема Cambridge University Press, CLE International, Cornelsen, Edelsa, MM Publications, Heinle Cengage, Edilingua в Україні.

Обрати підручники для навчальних курсів, словники, матеріали для підготовки до іспитів, методичну або художню літературу та інтерактивні матеріали різними мовами — можна за посиланням.

English Student

Видавництво English Student — перше українське видавництво карток для вивчення іноземних мов. Цей проєкт заснували ще у 2016 році задля перетворення нудного класичного навчання на легкий та цікавий спосіб запам’ятовування нових слів.

Оскільки основна проблема при вивченні мови для багатьох студентів — запам’ятовування великої кількості слів за короткий час. У English Student переконані, картки та метод інтервальних повторень — найкраще рішення для цього.

А також, English Student надають спеціальний промокод ESGRADE на знижку: 15% на покупку карток. Діятиме вона з 11 по 15 червня включно. Не проґавте!

EdPro

Це український виробник обладнання для освіти, програмного забезпечення та інтерактивних підручників. EdPro є лідером на ринку інтерактивного обладнання в нашій державі вже 5 років.

Найбільші мережі приватних шкіл та заклади освіти також користуються обладнанням та продукцією EdPro по всій Україні.

Окрім власних продуктів компанія представляє найкращі розробки світових брендів з україномовними методичними матеріалами та можливістю інтеграції з приладами Arduino.

IATEFL Ukraine

Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної також приєднаються до нашої онлайн-конференції. IATEFL Ukraine вже давно займається поліпшенням якості викладання англійської мови в Україні, сприяє вивченню світової культури, розповсюджує методики та педагогічні технології. 

Також організація залучає викладачів до участі в культурно-освітній та дослідницькій діяльності, організовує конференції та освітні заходи.

ТСП

Вже понад 20 років Книжковий центр “ТСП” спеціалізується на продажі сучасних підручників та допоміжної літератури провідних європейських видавництв з вивчення англійської, німецької, французької та багатьох інших мов.

Книжковий центр пропонує великий обсяг додаткових послуг для вчителів та викладачів іноземних мов, наприклад:

  • проведення методичних консультацій,
  • розроблення календарно-тематичних планів,
  • організація семінарів з носіями мов та авторами підручників,
  • безкоштовне надсилання інформаційних та додаткових матеріалів для роботи у класах.

З 2019 року у магазинах компанії ТСП можна знайти оригінальну художню літературу англійською мовою. Якщо не знаєте що обрати — вам точно допоможуть підібрати методичні матеріали з урахуванням цільової аудиторії, рівня знання мови, інтересів та віку.

Дізнатися більше про спікерів

Онлайн-конференції

Запрошуємо на другу велику конференцію для вчителів англійської мови від Grade Education Center та Grade Teacher Training. Обіцяємо, буде дуже пізнавально!

До зустрічі 11 червня!