Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

21.09
2018

Чому кожен вчитель має пройти курс CELT-P

Eye icon Spinner

Вчитель англійської мови  у молодшій та середній школі — це завжди більше, ніж просто вчитель. Він не лише навчає дітей нової мови, а й бере участь у формуванні їхніх уявлень про світ та суспільство. Саме тому граматичних вправ та завдань із підручника замало для наймолодших учнів та підлітків. Важливо навчити дитину спілкуватися, у тому числі англійською, і здолати мовний бар’єр та сором’язливість.

Розкрити мовний потенціал школяра, віком від 6 до 12 років, можна не лише під час індивідуальних занять, а й на уроках з більшою кількістю дітей у класах. Однак, щоб тримати юну аудиторію сконцентрованою, щоб зацікавити і залучити всіх учнів у класі, варто володіти певними навичками. Саме тому вчителям надважливо звернути увагу на курс CELT-P.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Можливості вересня для викладачів англійської мови

Курс CELT-P спрямований на оволодіння комунікативною методикою викладання англійської. Завдяки цьому курсу вчителі можуть проводити заняття, на яких учні задіяні протягом усього уроку і розмовляють винятково англійською мовою. При цьому в комунікації беруть участь усі діти.

Сховатися за спиною однокласника не вийде: ця методика виключає ситуації, коли говорить лише одна або дві дитини з класу, а решта слухає або просто не працює. Завдяки такій системі, навчання відбувається легко і невимушено, учні засвоюють матеріал повною мірою і згодом зможуть легко спілкуватися англійською в реальному житті.

Курс CELT-P орієнтований саме на те, щоб вчитель міг розробляти ефективні уроки навіть для великих класів, де навчається 20 і більше учнів. Однак у кожній групі завжди є сильніші та слабші школярі, або хтось із них просто не має достатньо бажання вчити мову. Важливо організувати урок так, щоб забезпечити достатній рівень і складність завдань сильнішим учням і при цьому не втратити слабших — за правильного підходу прогрес  аутсайдерів буде помітним.

Завдяки курсу CELT-P вчителі отримають дієві поради, як одночасно працювати з гіперактивними та млявими учнями в максимально дружній атмосфері, щоб ніхто з них не почувався дискомфортно. Адже вивчення англійської мусить бути цікавим, а не приводом до розчарування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підготовка до IELTS: 7 порад, як блискуче скласти тест

Однією з поширених проблем загальноосвітніх шкіл є відсутність якісних підручників. Однак якщо матеріал не відповідає потребам школярів та не задовольняє викладача, навчання може перетворитися на безрезультатну втрату часу. З курсу CELT-P вчителі дізнаються, що робити в ситуаціях, коли навчальна література геть не підходить, та як за таких умов утримувати цікавість учнів.

Крім того, цей курс містить практичні поради щодо ефективного планування уроків. Вчитель дізнається про найсучасніші методики, які дозволяють рівномірно тренувати такі мовні навички, як читання, аудіювання, письмо і говоріння в умовах обмеженої кількості годин на тиждень. Корисними будуть також поради щодо домашніх завдань для школярів та контролю за їх виконанням, а також різні підходи до мотивування дітей будь-якого віку — від наймолодших першачків до “складних” підлітків.

Якщо ви хочете радіти успіхам своїх учнів, дати школярам реальні знання, а не змусити їх зазубрити до контрольної і швидко викинути вивчене з голови— реєструйтеся на курс CELT-P. Адже він допоможе стати тим незабутнім вчителем, якому будуть вдячні цілі покоління успішних людей.

Rate this post