Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

14.08.18

Підготовка до IELTS: 3 поради, як успішно скласти аудіювання

IELTS в Киеве

Якщо ви надумали вступати у закордонний виш чи подаватися на візу в Канаду, Австралію, Нову Зеландію та інші англомовні країни, необхідною умовою є скласти міжнародний іспит IELTS. Від його результатів залежить, чи отримає студент можливість навчатися в університеті, чи підтвердять апліканту міграційний статус. Тож до IELTS варто готуватися виважено, поступово, регулярно та сумлінно.

Іспит складається з наступних модулів: Listening, Reading, Writing and Speaking. Студенти, які складають IELTS переживають більший стрес від аудіювання, ніж від читання. Це зрозуміло, адже під час читання перед вами текст, який можна продивитися ще раз. А пропустивши слово в listening, його не повернути. Сьогодні пропонуємо розібратися зі слуханням та помилками, яких можна уникнути в іспиті.

Розбийте процес на 2 етапи

Уявіть, що ви, слухаючи, намагаєтеся знайти відповідь на третє запитання, а розумієте, що чуєте відповідь на шосте. Що це може означати? Що ви так зосередилися на одному запитанні, що пропустили всю важливу інформацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 додатків для Android для вивчення граматики

Для того, щоб уникнути такого провалу, варто робити нотатки, коли слухаєте. Не шукати, що з почутої інформації підходить для відповіді, а саме нотувати на окремому папірці. В кінці у вас буде близько 10 хвилин, аби перенести ваші нотатки на бланк. Отже, все дуже просто: ключ до успіху — це розбити процес на 2 етапи. Перший — робити нотатки, другий — перенести інфо на бланк.

Будьте точними

Небанально ще раз нагадати про надважливе правило — бути точними й уважними. Наприклад, якщо потрібно доповнити фразу in the…, а відповідь morning, то буде невірно, якщо ви ненароком напишете in the morning або the morning. Дивіться, чого від вас вимагають і давайте лише це. Не більше, не менше.

Не залишайте незаповнені рядки

Якщо навіть ви не знаєте відповіді, вгадуйте або шукайте якісь підказки, асоціації, будь-що. У жодному разі не залишайте пусте місце у бланку, тому що ви ризикуєте потім написати правильну відповідь у неправильному рядку.

А більше прикладних, корисних підказок, аби чудово скласти іспит, ви отримаєте від наших викладачів. Записуйтеся на курс, проходьте тест, аби визначити рівень мови, та починайте готуватися до Кембриджського іспиту в Першому Кембриджському освітньому центрі.

Джерело: blog.ieltspractice.com

Підписатись на розсилку