Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

23.03.18

Популярні помилки у пошуковиках

У рамках підготовки до тестів TOEFL або IELTS, а також просто для підвищення рівня грамотності, багато хто із студентів звіряється з переліками найпопулярніших помилок, щоб у подальшому не допускати подібне. Але існують і альтернативні, не настільки показові списки. Наприклад, перелік найбільш популярних неправильно написаних слів, що були введені у пошукове віконце.

Подібним спостереженням вирішили поділитися працівники Оксфордського словника, адже багато хто із веб-ресурсів відслідковують, за якими запитами приходять на їх сторінки. І ось якою була їх статистика. Найпопулярнішим «неправильним» запитом стало як раз навмисно невірно написане слово ‘covfefe’.

Справа у тому, що цей термін практично «винайшов» чинний президент США Дональд Трамп, який у травні 2017 року написав у Твітері: ‘Despite the constant negative press covfefe.’ Слово майже миттєво стало мемом, його почали шукати у пошукових системах. Усім зрозуміло, що малося на увазі слово coverage, проте багато хто почав заради жарту пов’язувати це слово із coffee, і тепер цілком можливо, що воно стане одним із його синонімів.

Якщо ви сумніваєтесь, чи таке можливо, то слід відмітити, що слова syllabus та sneeze також з’явилися у результаті помилкового написання. Так же як і сучасний сленговий синонім слова own – pwn.

Щодо реальних помилок при написанні, то у трійці лідерів опинилися варіації слів accommodate, separate та occurrence. Отже, можливо, не буде зайвим нагадати собі ще раз, як вони правильно пишуться.

Підписатись на розсилку