Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

23.03.18

Популярні помилки у пошуковиках

У рамках підготовки до тестів TOEFL або IELTS, а також просто для підвищення рівня грамотності, багато хто із студентів звіряється з переліками найпопулярніших помилок, щоб у подальшому не допускати подібне. Але існують і альтернативні, не настільки показові списки. Наприклад, перелік найбільш популярних неправильно написаних слів, що були введені у пошукове віконце.

Подібним спостереженням вирішили поділитися працівники Оксфордського словника, адже багато хто із веб-ресурсів відслідковують, за якими запитами приходять на їх сторінки. І ось якою була їх статистика. Найпопулярнішим «неправильним» запитом стало як раз навмисно невірно написане слово ‘covfefe’.

Справа у тому, що цей термін практично «винайшов» чинний президент США Дональд Трамп, який у травні 2017 року написав у Твітері: ‘Despite the constant negative press covfefe.’ Слово майже миттєво стало мемом, його почали шукати у пошукових системах. Усім зрозуміло, що малося на увазі слово coverage, проте багато хто почав заради жарту пов’язувати це слово із coffee, і тепер цілком можливо, що воно стане одним із його синонімів.

Якщо ви сумніваєтесь, чи таке можливо, то слід відмітити, що слова syllabus та sneeze також з’явилися у результаті помилкового написання. Так же як і сучасний сленговий синонім слова own – pwn.

Щодо реальних помилок при написанні, то у трійці лідерів опинилися варіації слів accommodate, separate та occurrence. Отже, можливо, не буде зайвим нагадати собі ще раз, як вони правильно пишуться.

Підписатись на розсилку