Викладачам до душі Кембриджські іспити

Преподавателям по душе Кембриджские экзамены
18.02.2019

Будь-яка людина, яка отримала міжнародний сертифікат, що підтверджує її рівень знань англійської, без зусиль розповість, чим можуть бути корисні Кембриджські іспити. Але за останнім дослідженням, викладачі англійської та керівники навчальних закладів також вбачають у них велику користь.

Для дослідження було опитано  5 789 робітників освітньої сфери в 109 країнах світу, і 95% зазначили, що після підготовки до іспитів Cambridge Assessment English рівень англійської їхніх підопічних значно покращився.

Крім того, багато хто з викладачів та директорів зазначили, що такі іспити збільшують мотивацію студентів (90%) і додають більше впевненості учасникам (86%). А це – дуже потрібні речі для продовження навчання. Із подібними іспитами студенти можуть не лише ефективно навчатися, ай перевірити, наскільки покращилися їхні знання, а також довести власні здібності оточуючим.

Приблизно 5 тисяч викладачів підтвердили, що після підготовки до іспитів Cambridge Assessment English учні дійсно демонструють покращенні з усіх мовних навичок: письма, читання, сприйняття на слух та розмовної мови. А це означає, що вони зможуть успішніше використовувати англійську в житті.

Школи також задоволені Кембриджською лінійкою, адже для підготовки до її іспитів пропонується продумана, чітко структурована навчальна програма та велике різноманіття додаткових матеріалів для викладачів.

Ознайомитися із висновками дослідження можна тут.