Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

15.02.18

Запрошуємо до MBA25 Business Education Forum

Для усіх, хто небайдужий до питань бізнесу, вищої освіти та особистісного зростання, у Києві 22 лютого відбудеться MBA25 Business Education Forum – найбільша подія у сфері бізнес-освіти в Україні.

Форум MBA25 вже успішно проходив у 17 країнах світу, і близько 20 000 учасників вже встигли оцінити його переваги. Простір розділений на три різні зони: МВА Space, Networking hall та Info session & workshop space. У залежності від обраного простору, можна отримати актуальну інформацію від представників ТОР-25 бізнес-шкіл рейтингу Financial Times, дізнатися побільше про МВА або ЕМВА, навіть обрати відповідну програму.

Можна також відвідати виставку усього, що стосується вищої освіти, підготовки до неї, відвідати лекції та воркшопи від спеціалістів різних бізнес-направлень, презентації про MBA-освіту та панельні дискусії із представниками кращих бізнес-шкіл світу та альтернативної освіти.

Все це доступно безкоштовно, проте для відвідування форуму потрібно обов’язково зареєструватися. Дізнатись більше про MBA25 Business Education Forum та ознайомитися із програмою можна за посиланням.

Grade Education Center – партнер форуму, і у нас завжди можна пройти справді добру підготовку до міжнародних тестів, таких необхідних на шляху до МВА.

Підписатись на розсилку