Запрошуємо до табору Z-camp

1.05.2018

Для того, щоб зрозуміти, ким вони хочуть бути, що вони можуть робити, яку професію можна обрати, підліткам дуже знадобиться справжній досвід роботи, і його можна отримати у літньому таборі Z-camp.

Цей табір – ініціатива ZNOUA, що дозволяє дітям віком від 12 до 16 років спробувати свої сили у бізнес-проектах та отримати цінний досвід під керівництвом професіоналів. Це – чудова нагода розвинути свою креативність, критичне мислення, комунікаційні навички, навчитися працювати у команді.

Одна зміна Z-camp триває 10 днів, за котрі можна створити концепцію та презентувати один із можливих проектів: вільний простір та кафе для підлітків, інтернет-магазин або фестиваль для підлітків.

Під час табору проходитимуть майстер-класи від фахівців, які консультуватимуть щодо обраної сфери діяльності. Це будуть різноманітні керівники проектів, бізнес-тренери, маркетологи, SMM- та PR-менеджери, ресторатори, дизайнер інтер’єру та web-дизайнер.

Крім того, для кожної зміни працюють психолог і кар’єрний консультант. До програми кожної зміни входять чотири екскурсії у різні компанії, під час яких підлітки матимуть можливість подивитись, як усе влаштовано зсередини, та поспілкуватися із представниками цих компаній. Крім того, на учасників очікують різноманітні ігри, квести, вікторини та дебати, як у приміщеннях, так і на свіжому повітрі у парках.

Підлітки мають можливість на практиці спробувати себе у якості підприємців та проджект-менеджерів, навчитися маркетингу та презентаціям, копірайтингу та роботі по просуванню у соціальних мережах, а у декотрих змінах – дизайну інтер’єру та IT-напрямку.

Головна локація табору знаходиться у центрі Києва, поруч із м. Хрещатик, за адресою вул. Круглоуніверситетська, 3–5, офіс 70.

Для ігор та екскурсій передбачені трансфери до паркових зон, пляжів або офісів компаній.

Для детальної інформації щодо Z-camp та змін цього літнього табору, пропонуємо скористатися посиланням.