Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

18.12
2018

Реєстрація на пробне ЗНО-2019 – у січні

Eye icon Spinner
Регистрация на пробное ЗНО-2019 – в январе

Нагадуємо всім майбутнім абітурієнтам 2019 року! Якщо ви бажаєте перед справжнім ЗНО випробувати власні сили на пробному, то реєстрація на нього триватиме з 8 до 31 січня 2019 року на регіональних сайтах оцінювання якості освіти. Пробний тест з української мови та літератури намічений на 16 березня, а ще один (будь-який із доступних на вибір) – 23 березня 2019 року.

Відповідно, щодо першого можна буде дізнатися результати 22, а з другого – 29 березня 2019. Нагадаємо, що ці оцінки не можна зараховувати у якості балів зі ЗНО та ДПА, тести складати однаково прийдеться, і реєструватися на них також потрібно буде окремо.

Водночас нагадаємо, що тестування ЗНО – послуга платна, але конкретні ціни за один такий іспит визначає кожен регіональний центр окремо.

А ось студенти наших курсів англійської для підлітків із підготовкою до ЗНО проходять наприкінці курсу пробний тест ЗНО з англійської безкоштовно. Якщо ви не встигли потрапити на повний курс, залишайте свої заявки: на початку прийдешнього року у вас ще буде можливість пройти підготовку!

Rate this post
ЗМІ про нас