Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

25.07
2018

П’ять найбезглуздіших помилок в англійській

Eye icon Spinner

Англійська граматика не настільки проста, і час від часу кожен робить помилки. Але є огріхи, котрі дратують більше, ніж інші. Ресурс Grammarly провів опитування серед своїх читачів, щоб визначити найбезглуздіші, на їхню думку, помилки в англійській мові. Й ось який ТОП-5 вони отримали.

  1. Неправильна форма дієслова

На неправильних дієсловах спіткаються навіть носії мови, що вже казати про тих, хто тільки вивчає англійську. Проте цих дієслів не так уже й багато, тому вивчити їх цілком реально (особливо найчастіше вживані: be (was/were/been), do (did/done), see (saw/seen).

  1. Неузгодженість дієслова та підмета

Досить часо студенти забувають узгоджувати число та рід, але оскільки дієслова в англійській не вказують на рід, залишається стежити лише за числом (особливо якщо підмет складається з кількох слів). Наприклад, Tom and Jerry are going to celebrate their 80th anniversary in 2020. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 фактів про англійську мову, які вас здивують

  1. Відсутність розділових знаків у складних реченнях

У складних реченнях дуже важливо ставити відповідні розділові знаки між незалежними частинами: крапку з комою або кому, якщо після неї йдуть сполучники на кшталт and або but. Наприклад, The fog was rather thick; she struggled to find the path.

  1. Поєднання двох або більше частин складного речення без сполучника — тільки за допомогою коми

Comma Splice — це випадок, коли автор розділяє дві незалежні частини одного речення лише за допомогою коми. І це помилка, оскільки в такому разі потрібно використовувати відповідні сполучники. Наприклад, He was very angry, so he slammed the door and broke the glass.

  1. Неправильне використанння займенника

Займенники – чудова заміна іменникам у реченнях, щоб уникнути повторення. Проте буває так, що неправильно використаний займенник лише плутає читача: стає незрозуміло, кого або чого саме він стосується. Наприклад,  The cat crept down the stairs towards the figure, and it shrieked. Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 13 британських фраз і слів, які доводяти до сказу іноземців. Адже якщо не знати всього контексту, через них можна легко потрапити в халепу.

Rate this post