Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

11.04.18

П’ять країн, де можна навчатись безкоштовно

Деякі студенти питають, чи справді варті усіх зусиль та фінансів складання TOEFL і IELTS. Проте популярність цих тестів говорить сама за себе: вони затребувані по всьому світу як для імміграції, так і для навчання. І студенти, котрі вирішили отримувати освіту за кордоном, за їх допомогою можуть не лише довести, що готові до навчання, а і справді засвоювати програми, які викладаються англійською.

Особливо це вигідно, якщо економити на вищій освіті, але не на її якості. Адже існують розвинуті країни, у котрих її можна отримати безкоштовно або за вкрай низькою вартістю. Про п’ять таких країн ми сьогодні розкажемо.

  1. Великобританія. Тут відчутна нестача спеціалістів, які б бажали працювати у сфері наукових досліджень та інновацій, тому для студентів, а також для випускників вузів, котрі хотіли б продовжити навчання та працювати за згаданими вище спеціальностями, існують окремі гранти, з якими можна ознайомитися на сайті Британської Ради.
  2. Австралійський уряд вирішив, що йому вигідно вкладатися у освіту іноземців, тому останні платять лише десяту частину від повної вартості навчання, при цьому отримуючи безкоштовно проживання, харчування та канцтовари.
  3. Німеччина також турбується питанням нестачі спеціалістів у непопулярних сферах, тому іноземці, які знають німецьку, можуть проходити навчання безкоштовно, до того ж отримують можливість тут же працевлаштуватися після закінчення навчання.
  4. У Данії існує велика кількість програм, що допомагають іноземцям дістати стипендію на отримання місцевої освіти, при цьому головне – мати диплом про середню освіту, котрий був би еквівалентним датському.
  5. У Голландії кожен охочий може спробувати вступити до місцевих університетів, навчання у яких безкоштовне. До того ж програма Holland Scholarship передбачає можливість отримання стипендії на освіту в Нідерландах для іноземців.

Підписатись на розсилку