Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

11.04
2018

П’ять країн, де можна навчатись безкоштовно

Eye icon Spinner

Деякі студенти питають, чи справді варті усіх зусиль та фінансів складання TOEFL і IELTS. Проте популярність цих тестів говорить сама за себе: вони затребувані по всьому світу як для імміграції, так і для навчання. І студенти, котрі вирішили отримувати освіту за кордоном, за їх допомогою можуть не лише довести, що готові до навчання, а і справді засвоювати програми, які викладаються англійською. Особливо це вигідно, якщо економити на вищій освіті, але не на її якості. Адже існують розвинуті країни, у котрих її можна отримати безкоштовно або за вкрай низькою вартістю.

Про п’ять таких країн ми сьогодні розкажемо.

  1. Великобританія. Тут відчутна нестача спеціалістів, які б бажали працювати у сфері наукових досліджень та інновацій, тому для студентів, а також для випускників вузів, котрі хотіли б продовжити навчання та працювати за згаданими вище спеціальностями, існують окремі гранти, з якими можна ознайомитися на сайті Британської Ради.
  2. Австралійський уряд вирішив, що йому вигідно вкладатися у освіту іноземців, тому останні платять лише десяту частину від повної вартості навчання, при цьому отримуючи безкоштовно проживання, харчування та канцтовари.
  3. Німеччина також турбується питанням нестачі спеціалістів у непопулярних сферах, тому іноземці, які знають німецьку, можуть проходити навчання безкоштовно, до того ж отримують можливість тут же працевлаштуватися після закінчення навчання.
  4. У Данії існує велика кількість програм, що допомагають іноземцям дістати стипендію на отримання місцевої освіти, при цьому головне – мати диплом про середню освіту, котрий був би еквівалентним датському.
  5. У Голландії кожен охочий може спробувати вступити до місцевих університетів, навчання у яких безкоштовне. До того ж програма Holland Scholarship передбачає можливість отримання стипендії на освіту в Нідерландах для іноземців.
Rate this post
Вероніка Громогласова - photo

Вероніка Громогласова

Контент-менеджер

15 англійських міських ідіом до дня улюбленого Києва