У скільки обійдеться скласти пробне ЗНО в 2019

Во сколько обойдется сдать пробное ЗНО в 2019
28.12.2018

Ми вже розповідали про терміни реєстрації та дати пробного тестування ЗНО 2019 року. А тепер регіональні центри визначилися з цінами, і стало відомо, що складання одного спробного тесту ЗНО у 2019 році коштуватиме мінімум 132 грн і максимум 139 грн – залежно від регіону проживання майбутнього абітурієнта.

Менше всього, 132 грн за тест, платитимуть жителі областей, підконтрольних Вінницькому (Вінницька, Житомирська, Хмельницька області) та Харківському (Харківська, Полтавська, Сумська) центрам.

Ціну в розмірі 134 грн встановив Херсонський центр для Херсонської, Миколаївської областей, АР Крим і м. Севастополя. Трохи дорожче, 136 грн 50 коп, заплатять учасники, які будуть реєструватися через Дніпропетровський центр (Дніпропетровська та Запорізька області).

Для школярів з усіх інших областей (окрім Луганської та Донецької) одне тестування коштуватиме 138 грн. Ну а Донецький центр (Донецька та Луганська області) назначив найбільшу ціну – 139 грн.

Усього кожен учасник може скласти максимум два пробних ЗНО-іспити: один – на вибір, а другий – обов’язковий, українська мова та література. Студенти ж наших курсів англійської з підготовкою до ЗНО проходять безкоштовне пробне тестування наприкінці курсу. Нові групи стартують у березні.