Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

8.10
2019

Розпочалася реєстрація на третю сесію ЄВІ з іноземної мови на магістратуру

Eye icon Spinner
Началась регистрация на третью сессию ЕВЭ по иностранному языку на магистратуру

Із 7 жовтня розпочалася реєстрація на третю сесію складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови для вступу на магістратуру. Подавати заяви можна до 15 жовтня в приймальних комісіях вишів, у яких організований додатковий прийом на магістратуру.

Для учасників УЦОЯО створив спеціальну інформаційну сторінку, де для доступу необхідно ввести номер екзаменаційного листа та PIN-код. Учасник вважається зареєстрованим лише після отримання екзаменаційного листа та сплати за послугу в розмірі 495 грн (учасники основної та додаткової сесії складали іспит безкоштовно). Сплатити за іспит необхідно протягом п’яти днів після завершення реєстрації.

Іспит ЄВІ проводитиметься 5 листопада 2019 у 9 містах України: Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі, Івано-Франківську, Вінниці, Херсоні та Слов’янську. Результати третьої сесії можна використовувати лише у 2019 році та виключно для навчання на контрактній основі.

ЄВІ з англійської створене за зразком ЗНО з англійської, але в ньому всього два розділи: Читання та Використання мови. Ми вже писали, як із цими завданнями впоралися учасники основної сесії ЗНО на магістратуру 2019 року.

У 2019 році ЄВІ складати необхідно було тим, хто вступав на магістратуру 32 спеціальностей. У 2020 році їхню кількість планують збільшити до понад 80. Тому майбутнім магістрам краще заздалегідь вчити іноземні мови та, за можливості, відвідувати курси англійської.

Rate this post