З 1 серпня TOEFL стане коротшим на півгодини

toefl станет короче
3.06.2019

Усі міжнародні іспити постійно перевіряються та вдосконалюються, і TOEFL – не виняток. У 2019 році ETS вирішили покращити іспит TOEFL iBT – зробити його коротшим на півгодини. Сама концепція тестування, типи питань і завдань не зміняться, але їх стане менше в секціях Читання, Слухання та Розмовної мови.

Секція Читання із 60–80 хвилин скоротиться до 54–72 хвилин, секція Слухання – із 60–90 до 41–57 хвилин, а Розмовній частині тепер замість 20 буде відведено 17 хвилин. На два завдання письмової частини, як і досі, даватиметься 50 хвилин. Відтак TOEFL загалом триватиме не 3,5, а просто 3 години з 1 серпня 2019 року.

До того ж, з цього ж періоду всі, хто братиме участь у тестуванні, разом із традиційними результатами, отримуватимуть результати MyBest, у яких збираються найвищі бали кожної із секцій іспиту з усіх TOEFL, які учасник складав за останні 2 роки. Така статистика дозволяє кандидатам демонструвати потенційним роботодавцям та організаціям власні можливості загалом, а не лише зріз одного з іспитів.

Окрім того, ETS вдосконалили власний сервіс, зробивши реєстрацію та управління обліковим записом простішими, а також додавши деякі корисні функції. Про всі зміни докладніше можна почитати на окремій сторінці. А ретельно підготуватися до TOEFL можна на наших курсах підготовки до TOEFL – ми якраз відкрили набір на літні курси.