Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

 • Ім'я та прізвище
 • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

13.04
2018

ТОП-10 українських вузів-2018

Eye icon Spinner

Існує багато способів обрати для себе або власної дитини найкращий учбовий заклад: можна дивитися на рівень працевлаштування випускників, звіритися із загальносвітовими та загальнонаціональними рейтингами, подивитись, до якого із вузів більше всього залишали заяв у минулому році і т.д.

Один із подібних способів – подивитися, наскільки успішний навчальний заклад за його індексом Гірша – це такий показник, що залежить від кількості наукових публікацій певного вузу і того, наскільки часто на ці публікації посилаються або як часто їх цитують. Відслідковуванням подібного займається база даних SciVerse Scopus.

Видавнича служба «Уран» спеціально для Освіта.ua узялася проаналізувати інформацію, що була зібрана цією базою, щоб визначити кращі українські університети 2018 року, і ось який список із десяти кращих вийшов у підсумку.

 1. КНУ ім. Т.Г. Шевченка (індекс Гірша – 84).
 2. ХНУ ім. В. Н. Каразіна (65).
 3. ЛНУ ім. І. Франка (55).
 4. ЧНУ ім. Ю. Федьковича (54).
 5. ОНУ ім. І. І. Мечникова (53).
 6. КПИ ім. І. Сікорського (49).
 7. Донецький національний медичний університет ім. Горького (43).
 8. Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара (40).
 9. «Львівська політехніка» (38).
 10. Харківський політехнічний інститут (38).

Цікаво, що, незважаючи на те, що перше місце дісталося, певне, найвідомішому українському столичному вузу (на рахунку котрого у 2018 році вже 15 889 наукових публікацій), він виявився єдиним у п’ятірці кращих київським закладом. І одним із двох у десятці кращих. По всій Україні вистачає вузів із гарною науковою базою, і не усі вони зосереджені у столиці.

У майбутніх абітурієнтів є, з чого обирати. Проте не слід забувати, що і українські університети не приймають усіх підряд, а формують список найкращих за результатами ЗНО. Дуже часто останнім часом вузи вимагають результати ЗНО з англійської, прагнучи відповідати міжнародним стандартам. Отже, визначившись із університетом мрії, майбутнім випускникам шкіл потрібно добре потрудитися, щоб потрапити до нього.

Rate this post
Вероніка Громогласова - photo

Вероніка Громогласова

Контент-менеджер

15 англійських міських ідіом до дня улюбленого Києва