Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

18.10
2019

До уваги вчителів англійської Чернігова: безкоштовний семінар Top tips to prepare learners for exam…and for the real life

Eye icon Spinner
бесплатный семинар для учителей Top tips to prepare learners for exam...and for the real life

Освітній центр Grade влаштовує безкоштовний семінар для вчителів англійської мови міста Чернігова: “Top tips to prepare learners for exam…and for the real life”.

Поділиться своїм досвідом та дасть практичні поради колегам наша менеджер із бізнес розвитку Анна Шовкалюк – вчителька загальної та бізнес англійської, яка викладає вже понад 13 років. Анна має міжнародні кваліфікації Celta та Delta і часто виступає на конференціях. Наприклад, зовсім скоро її можна буде послухати на 21 lessons for the 21st century в Києві. А нещодавно вони з Катериною Проценко проводили безкоштовний вебінар 7 habits of a successful teacher.

Із семінару ви зможете дізнатися, як використовувати англійську для спілкування в житті та для підготовки до іспитів, а також як усе це поєднувати. Крім того, ви отримаєте практичні вправи та приклади для викладання англійської дорослим і підліткам.

Семінар проходитиме у Bright English School 2 листопада 2019 року за адресою м. Чернігів, пр. Перемоги 119а. Він розпочнеться о 13:00 і триватиме годину. Всі учасники отримають сертифікати. Участь безкоштовна, але потрібно попередньо зареєструватися за посиланням.