Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

16.06.18

Тяжкий рік для британської літератури

book

Поточний 2018 рік став не найяскравішим для світу британської літератури. Звісно, з’явилося чимало справді гарних романів, проте із комедійним жанром якось зовсім не склалося. Принаймні, так вважає журі премії Bollinger Everyman Wodehouse.

На премію, котра видається щорічно з 2000 року, було номіновано 62 романи. Проте ці твори «не змогли викликати одностайного нестримного сміху серед журі», максимально досягнутий ефект, якого вдалося досягти – це лише легкі посмішки.

Саме тому у 2018 році було вирішено не вручати нагороду, а чекати наступного, можливо, більш продуктивного. Це, за словами учасників, дозволить підтримувати справді високий стандарт премії.

Які саме твори не змогли знайти відгуку у серцях компетентних осіб, не розголошується – номінанти залишаються загадкою. Проте у наступному році переможець може сподіватися на особливо крупний приз. Зазвичай йому вручають пляшку шампанського, а також називають на честь переможного роману рідкісну породу свиней. Так що у 2019 році людина, що розворушить британську гумористичну літературу, може розраховувати на особливо велику пляшку та, можливо, на свиню чималих розмірів.

Свого часу нагороду Everyman Wodehouse отримував Террі Пратчетт за роман «Справа тютюн», а також Іен Макьюен за роман «Сонячна».

А якщо ви любите читати книжки в оригіналі, запрошуємо вас приєднатися до нашого англійського книжкового клубу, де можна не лише дізнатися про справді гарні твори, але і обговорити їх.

Підписатись на розсилку