Вчимо англійську з Тіммі

24.06.2018

learning time with timmy

Пропонуємо батькам додати до скарбнички гарних та корисних відеоканалів ще одни, який з’явився відносно нещодавно – Learning time with Timmy. Створена разом із Британським консульством серія мультфільмів дозволяє вивчити та розвинути навички володіння англійською як маленьким носіям мови, так і діткам, для яких вона не є рідною.

Головний герой мультсеріала – маленький баранець Тіммі, вже знайомий юним глядачам із серії мультфільмів Timmy Time, а також «Баранчик Шон». Тепер це не просто розважальна, але і навчальна серія. До того ж для неї створені спеціальні додатки для Android  та iOS, посилання на котрі можна знайти у описі до кожного епізоду.

Невеличкі п’ятихвилинні серії із барвистими героями та веселими пісеньками допоможуть дітям від 2 до 6 років засвоїти найнеобхідніші слова та вирази для спілкування. Кожен тиждень на каналі будуть з’являтися нові епізоди. Батьки ж будуть отримувати корисні поради щодо того, як допомогти власній дитині легше та краще засвоїти запропонований матеріал.

А наші курси англійської для дітей очікують найменших студентів, починаючи з 5–6 років.