Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

24.06
2018

Вчимо англійську з Тіммі

Eye icon Spinner

Пропонуємо батькам додати до скарбнички гарних та корисних відеоканалів ще одни, який з’явився відносно нещодавно – Learning time with Timmy. Створена разом із Британським консульством серія мультфільмів дозволяє вивчити та розвинути навички володіння англійською як маленьким носіям мови, так і діткам, для яких вона не є рідною.

Головний герой мультсеріала – маленький баранець Тіммі, вже знайомий юним глядачам із серії мультфільмів Timmy Time, а також «Баранчик Шон». Тепер це не просто розважальна, але і навчальна серія. До того ж для неї створені спеціальні додатки для Android  та iOS, посилання на котрі можна знайти у описі до кожного епізоду.

Невеличкі п’ятихвилинні серії із барвистими героями та веселими пісеньками допоможуть дітям від 2 до 6 років засвоїти найнеобхідніші слова та вирази для спілкування. Кожен тиждень на каналі будуть з’являтися нові епізоди. Батьки ж будуть отримувати корисні поради щодо того, як допомогти власній дитині легше та краще засвоїти запропонований матеріал.

А наші курси англійської для дітей очікують найменших студентів, починаючи з 5–6 років.

Rate this post