Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

24.06.18

Вчимо англійську з Тіммі

learning time with timmy

Пропонуємо батькам додати до скарбнички гарних та корисних відеоканалів ще одни, який з’явився відносно нещодавно – Learning time with Timmy. Створена разом із Британським консульством серія мультфільмів дозволяє вивчити та розвинути навички володіння англійською як маленьким носіям мови, так і діткам, для яких вона не є рідною.

Головний герой мультсеріала – маленький баранець Тіммі, вже знайомий юним глядачам із серії мультфільмів Timmy Time, а також «Баранчик Шон». Тепер це не просто розважальна, але і навчальна серія. До того ж для неї створені спеціальні додатки для Android  та iOS, посилання на котрі можна знайти у описі до кожного епізоду.

Невеличкі п’ятихвилинні серії із барвистими героями та веселими пісеньками допоможуть дітям від 2 до 6 років засвоїти найнеобхідніші слова та вирази для спілкування. Кожен тиждень на каналі будуть з’являтися нові епізоди. Батьки ж будуть отримувати корисні поради щодо того, як допомогти власній дитині легше та краще засвоїти запропонований матеріал.

А наші курси англійської для дітей очікують найменших студентів, починаючи з 5–6 років.

Підписатись на розсилку