Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

31.05.18

Вчителі також складатимуть ЗНО

Під час свого інтерв’ю УНІАН, міністр освіти та науки України Лілія Гриневич розповіла, що в Україні зовнішнє незалежне тестування проходитимуть не лише учні, а й викладачі. Нова сертифікація вчителів, котра буде проводитися у форматі зовнішнього незалежного тестування (ЗНО), буде введена вже в 2019–2020 учбовому році.

Сама сертифікація передбачає тестування викладача з елементами моніторингу його роботи на місці. Подібне тестування буде включати в себе три компоненти: предмет, який викладається, методики викладання та вікова психологія дітей. Як і «класичне» ЗНО, це буде проводити Український центр оцінювання якості освіти. На основі результатів тестування та моніторингу роботи вчителя буде робитися висновок, чи пройшов кандидат сертифікацію.

Спочатку подібна сертифікація буде добровільною, проте ті, хто її склав, будуть отримувати 20% надбавки. Пізніше, через кілька років, коли система буде вже відпрацьованою, ця сертифікація замінить нинішню атестацію вчителів (нині вони будуть проводитися паралельно).

Підписатись на розсилку