Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

31.05
2018

Вчителі також складатимуть ЗНО

Eye icon Spinner

Під час свого інтерв’ю УНІАН, міністр освіти та науки України Лілія Гриневич розповіла, що в Україні зовнішнє незалежне тестування проходитимуть не лише учні, а й викладачі. Нова сертифікація вчителів, котра буде проводитися у форматі зовнішнього незалежного тестування (ЗНО), буде введена вже в 2019–2020 учбовому році.

Сама сертифікація передбачає тестування викладача з елементами моніторингу його роботи на місці. Подібне тестування буде включати в себе три компоненти: предмет, який викладається, методики викладання та вікова психологія дітей. Як і «класичне» ЗНО, це буде проводити Український центр оцінювання якості освіти.

На основі результатів тестування та моніторингу роботи вчителя буде робитися висновок, чи пройшов кандидат сертифікацію. Спочатку подібна сертифікація буде добровільною, проте ті, хто її склав, будуть отримувати 20% надбавки. Пізніше, через кілька років, коли система буде вже відпрацьованою, ця сертифікація замінить нинішню атестацію вчителів (нині вони будуть проводитися паралельно).

Rate this post