Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

28.02
2018

Конференція від Cambridge English Assesment у ІФНМУ

Eye icon Spinner

Cambridge English Assesment 23 лютого влаштував конференцію у Івано-Франківському національному медичному університеті. Сам захід проводили представники Grade Education Centre: Ольга Файзуліна та Анфіса Крамаренко.

Оскільки зараз, згідно постанови МОН, викладачам університетів дуже важливо отримати сертифікати, що підтверджують володіння англійською на рівні В2 або вище для підтвердження мовної компетенції, ця конференція була дуже вчасною у ІФНМУ. Тим паче, що подібний сертифікат необхідний також і для отримання, а також для підтвердження наукового ступеню.

Тому окрема лекція була присвячена посібникам, за допомогою яких медики зможуть покращити та поглибити свої знання англійської. Крім того, була ще лекція про підготовку до іспиту IELTS, яку проводить Grade, і FCE, до котрого у нас можна не тільки підготуватися, але і скласти, як і усі інші тести Кембриджської лінійки.

ІФНМУ підписав договір із Grade Education Center у 2017 році, тому працівники університету зможуть успішно підготуватися до складання FCE, який підтверджує знання та володіння англійською на рівні B2. Крім того, цей іспит вони будуть складати безпосередньо у стінах власного учбового закладу.

Rate this post
Вероніка Громогласова - photo

Вероніка Громогласова

Контент-менеджер

15 англійських міських ідіом до дня улюбленого Києва