Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

28.02.18

Конференція від Cambridge English Assesment у ІФНМУ

Cambridge English Assesment 23 лютого влаштував конференцію у Івано-Франківському національному медичному університеті. Сам захід проводили представники Grade Education Centre: Ольга Файзуліна та Анфіса Крамаренко.

Оскільки зараз, згідно постанови МОН, викладачам університетів дуже важливо отримати сертифікати, що підтверджують володіння англійською на рівні В2 або вище для підтвердження мовної компетенції, ця конференція була дуже вчасною у ІФНМУ. Тим паче, що подібний сертифікат необхідний також і для отримання, а також для підтвердження наукового ступеню.

Тому окрема лекція була присвячена посібникам, за допомогою яких медики зможуть покращити та поглибити свої знання англійської. Крім того, була ще лекція про підготовку до іспиту IELTS, яку проводить Grade, і FCE, до котрого у нас можна не тільки підготуватися, але і скласти, як і усі інші тести Кембриджської лінійки.

ІФНМУ підписав договір із Grade Education Center у 2017 році, тому працівники університету зможуть успішно підготуватися до складання FCE, який підтверджує знання та володіння англійською на рівні B2. Крім того, цей іспит вони будуть складати безпосередньо у стінах власного учбового закладу.

Підписатись на розсилку