Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

11.03.18

Кращі вузи США для іноземців визнають C1

Нещодавно світ побачив звіт 2017 Open Doors, який висвітлює особливості міжнародного навчання за обміном. Як виявилося, освітні заклади, що лідирують у списку, приймають на основі одного з Кембриджських іспитів – C1 Advanced.

Номер один зі списку, Нью-Йоркський університет, що навчає більше 1700 іноземних студентів на рік, не став винятком. Серед відомих імен у переліку – бостонський Північно-Східний університет, Мічиганський університет, що знаходиться у Енн Арборі, SUNY у Баффало, а також університет Брігама Янга. Усі ці заклади без проблем приймають студентів, що підтвердили свій рівень за допомогою C1 Advanced.

Втім, студенти, що бажають отримати асоційовану ступінь у коледжах Дьябло Веллі, Санта Моніки або Де Анза, котрі знаходяться у Каліфорнії, також можуть розраховувати на згаданий вище Кембриджський іспит.

І нічого дивного, адже успішне складання C1 Advanced говорить про те, що кандидат зможе подолати  академічний курс в університеті, що викладається англійською: зможе слухати лекції, висловлювати свою думку на семінарах та знаходити інформацію у письмових джерелах. Іспит дешевший, ніж деякі інші міжнародні тести, а підготуватися до нього та скласти його можна безпосередньо у нас у Центрі.

Підписатись на розсилку