Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

8.11
2018

Рівень англійської в Україні вкрай низький

Eye icon Spinner
Уровень английского в Украине крайне низок

Коли ретельно готуєшся до відповідальних міжнародних іспитів на кшталт TOEFL або IELTS, здається, що середньою англійською в Україні володіє чи не кожен, а ось підняти знання до справді високого рівня – уже інше питання. Але це не зовсім так, за останнім дослідженням EF Education First, з англійською у нас у країні все погано.

У рейтингу, який склала компанія, відображені 88 країн, для яких англійська не є рідною, а ранжуються вони за рівнем використання цієї мови в діловому середовищі. У загальному переліку Україна опинилася десь посередині – на 43 місці.

Але картина виглядає зовсім інакше, якщо дивитися на результати дослідження виключно за Європейським регіоном. Тут нашій країні дісталося 28 місце з 32 країн-учасниць, і це дуже поганий показник. Водночас дослідники зазначили, що практично всюди простежується взаємозв’язок ВВП на душу населення з рівнем англійської в країні, саме тому очолюють перелік скандинавські країни.

Втім, у Києві людей, які добре знають англійську, уже виявилося достатньо, і вже в рейтингу європейських столиць за цим показником він опинився ближче до вершини переліку.

Ще одна цікава деталь – виявилося, що загалом жінки володіють англійською розмовною краще, ніж чоловіки.

Rate this post