Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

21.06
2018

Вебінар для викладачів: «Як комунікативний підхід у тестуванні допомагає вчити мову» (How communicative testing helps learning)

Eye icon Spinner

Ми продовжуємо ділитися досвідом і знаннями наших іноземних колег, адже sharing is caring. Тож анонсуємо наступний вебінар, який відбудеться 25-го червня з 16:00 до 17:00 за київським часом та 27-го червня з 12:00 до 13:00.

Під час вебінару ви розглянете принципи комунікативного підходу у навчанні, викладанні та навіть оцінюванні. Зокрема ви зосередитесь на тому, що вивчають на заняттях, та як викладають вчителі.

Інформація про спікерів: Маріанна Піклс – старший менеджер з оцінювання англійської мови в Екзаменаційному департаменті Кембриджського університету. Отримала магістра з оцінювання мови в університеті Ланкастера. Має дипломи CELTA та Delta, протягом 6 років викладала в Німеччині й Іспанії, де також приймала екзамени. та навчалася шість років у Німеччині та Іспанії, де вона також була виступу-екзаменатором для англійської кваліфікації Cambridge. Маріанна цікавиться принципами написання тестів, а також впливом технологій на тестування на навчання.

Евеліна Галакзі – голова дослідницького стратегічного центру Кембриджського університету. Має академічний досвід у прикладній лінгвістиці, отримала магістра та доктора наук у Колумбійському університеті. Близько 25 років працює з вивченням англійської, спеціалізація – розвивання та оцінка навичок розмовної мови, роль технологій у вивченні та оцінці рівня мови. Евеліна виступає на міжнародних конференціях та публікує наукові праці з оцінки говоріння, комп’.терного тестування та профрозвитку вчителів.

Не пропустіть вебінар! Зареєструватися можна за посиланням.

Rate this post
Вероніка Громогласова - photo

Вероніка Громогласова

Контент-менеджер

15 англійських міських ідіом до дня улюбленого Києва