Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

21.06.18

Вебінар для викладачів: «Як комунікативний підхід у тестуванні допомагає вчити мову» (How communicative testing helps learning)

Ми продовжуємо ділитися досвідом і знаннями наших іноземних колег, адже sharing is caring.

Тож анонсуємо наступний вебінар, який відбудеться 25-го червня з 16:00 до 17:00 за київським часом та 27-го червня з 12:00 до 13:00.

Під час вебінару ви розглянете принципи комунікативного підходу у навчанні, викладанні та навіть оцінюванні. Зокрема ви зосередитесь на тому, що вивчають на заняттях, та як викладають вчителі.

Інформація про спікерів:

Маріанна Піклс – старший менеджер з оцінювання англійської мови в Екзаменаційному департаменті Кембриджського університету. Отримала магістра з оцінювання мови в університеті Ланкастера. Має дипломи CELTA та Delta, протягом 6 років викладала в Німеччині й Іспанії, де також приймала екзамени. та навчалася шість років у Німеччині та Іспанії, де вона також була виступу-екзаменатором для англійської кваліфікації Cambridge. Маріанна цікавиться принципами написання тестів, а також впливом технологій на тестування на навчання.

Евеліна Галакзі – голова дослідницького стратегічного центру Кембриджського університету. Має академічний досвід у прикладній лінгвістиці, отримала магістра та доктора наук у Колумбійському університеті. Близько 25 років працює з вивченням англійської, спеціалізація – розвивання та оцінка навичок розмовної мови, роль технологій у вивченні та оцінці рівня мови.

Евеліна виступає на міжнародних конференціях та публікує наукові праці з оцінки говоріння, комп’.терного тестування та профрозвитку вчителів.

Не пропустіть вебінар! Зареєструватися можна за посиланням.

Підписатись на розсилку