Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

5.06
2018

Вебінар для викладачів: «Навчання в процесі реалізації проектів»

Eye icon Spinner

Літня спека – це ще зовсім не привід поринати у прокрастинацію та чекати на заняття восени, коли стане трішки прохолодніше. Це чудовий час, аби поєднувати роботу з відпочинком, а значить і працювати набагато ефективніше. Саме тому ми будемо ділитися з вами можливостями, щоб апгрейдити себе та переймати досвід колег. 6-го червня з 11:30 до 12:30 та з 18 до 19 год. за київським часом відбудеться вебінар «Навчання в процесі реалізації проектів» з Джейн Гардінг да Роза (Oxford University Press).

Під час вебінару ви дізнаєтеся про позитивні сторони навчання в процесі реалізації проектів (Project Based Learning), типи проектів, цінність релевантної та корисної інформації, а також дізнаєтеся,  які проекти найкраще реалізовувати для вивчення англійської мови.

Інформація про спікера: Джейн Хардінг да Роза працювала завідувачкою навчальної частини мовної школи International House Porto, її спеціалізація – викладання молодим студентам. Отримала ступінь магістра в TEYL, а зараз працює в міжнародній мовній школі International House Newcastle старшим викладачем, а також репетитором CELTA та DELTA. Також проводить семінари та тренінги.

Джейн Хардінг да Роза значною мірою сприяла написанню та реструктуризації сертифікату про освіту підлітків від International House, який зараз оцінює відділ вивчення мови в Кембриджі. Джейн переконана, що вчителювання допомагає їй краще проводити тренінги, а тренінги – бути кращим вчителем.

Реєстрація за посиланням.

Rate this post