Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

5.12
2018

Можливості грудня для викладачів англійської

Eye icon Spinner
Вебинары для преподавателей английского

Грудень — пора активної підготовки до зимових свят, час перегляду різдвяних фільмів та підбивання підсумків року, що минає.

А ще це прекрасна нагода самовдосконалитися і додати до своїх досягнень участь у кількох вебінарах, присвячених вивченню і викладанню англійської. Ми зібрали інформацію про найкращі освітні можливості грудня.

Вебінар What about writing grammar activities?

9 грудня, 16:00 — 17:00 (за київським часом). Приєднатися до заходу можна за посиланням

Граматика англійської часто дається студентам складніше, ніж інші навички. Ця тема може викликати менше цікавості, її часто намагаються подавати в комплексі з лексикою з надією, що засвоєння правил відбуватиметься підсвідомо. Однак цільове викладання граматики є необхідною частиною навчального процесу. Як урізноманітнити цю тему та як подавати граматичні правила з мінімальними витратами академічного часу та максимально ефективно — розкажуть автори вебінару.

Вебінар Fun with phonics

11 грудня, 11:00 — 12:00 та 13 грудня,18:00 — 19:00. Реєстрація за посиланням

Авторка цього вебінару пояснить переваги використання аудіоматеріалів на уроках англійської для наймолодших учнів. Чому прослуховування записів сприяє засвоєнню знань, які аудіоматеріали краще обирати для молодших школярів та як найцікавіше їх подати, у тому числі і в формі гри — дізнайтеся після участі у вебінарі.

Managing the madness: Strategies to promote and protect language teacher well-being

12 грудня, 18:00 — 19:00 (за київським часом). Реєстрація за посиланням

Професія викладача — надзвичайно стресова, оскільки це завжди робота з людьми, з абсолютно різними людьми. Навіть якщо часом здається, що можна “відбути” лекцію чи семінар і потім лише дати волю емоціям, це навряд чи не помітять слухачі. До того ж, емоційна нестабільність вчителя може позначитися на якості подачі матеріалу. Як виробити стресостійкість, навчитися контролювати емоції та загалом зберігати позитивне налаштування і чому це важливо — розкаже автор вебінару.

Rate this post