Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

11.10
2018

Освітні можливості жовтня для вчителів англійської мови

Eye icon Spinner
Возможности октября для учителей английского языка

Осінь — час продуктивного навчання та самовдосконалення.  Якщо ви хочете надихати своїх учнів та допомагати їм у вивченні англійської, завжди бути в курсі вимог сучасного світу та новітніх методик викладання — хутчіш реєструйтеся на безкоштовні освітні вебінари з нашої добірки.

Вебінар Exploring global topics from multiple perspectives in teenagers’ classes

11 жовтня, 15:00 — 16:00 (за київським часом). Реєстрація за посиланням.

Матеріали зі шкільних підручників щодня втрачають актуальність, адже світ і англійська мова рухаються занадто швидко. За змінами, що відбуваються у сучасному світі мусить встигати викладач, аби зробити все можливе для того, щоб його учні виросли справжніми громадянами світу. Завдяки цьому практичному вебінару ви дізнаєтеся, як модернізувати навчальний контент, яким новим темам варто приділити увагу на уроках та як сьогодні говорити з учнями про подорожі, здоров’я, харчування тощо, аби виробити в них звичку до критичного мислення.

Вебінар What about creating technology-enhanced materials?

13 жовтня,16:00 — 17:00 ( за київським часом). Реєстрація за посиланням.

Сучасні технології та цифрові матеріали можуть зробити процес вивчення мови легшим як для учня, так і для вчителя. Однак ці матеріали не завжди підходять під навчальну програму, у такому разі і викладачі, і студенти лише заплутаються. Цей вебінар присвячений темі цифрових технологій та їх ефективного використання на уроках англійської. Зокрема, ви дізнаєтеся, як самостійно створювати електронні матеріали, адаптуючи їх під навчальні плани.

Вебінар Making sense of the meaning and grammar of the phrasal verbs

16 жовтня,16:00 — 17:00 ( за київським часом). Реєстрація за посиланням.

Зазвичай вивчення та коректне використання фразових дієслів викликає певні труднощі в учнів та студентів. Однак факт, що ці дієслова потрібно знати, є беззаперечним. Автор цього вебінару розповідає про те, як зробити фразові дієслова кращими друзями студентів та навчити їх використовувати в усному мовлення та на письмі. Зокрема, як їх можна поєднувати між собою, а як ні, а також ефективні техніки запам’ятовування дієслів.

Вебінар Engaging ears, eyes, brains and minds: authentic listening at every level

16 жовтня, 15:00 — 16:00 ( за київським часом). Реєстрація за посиланням.

Сприймати розмовну англійську на слух зазвичай непросто, особливо тим, хто лише починає вивчати мову. На перешкоді стають надто швидкий темп мовлення, специфічні акценти, незрозумілі ідіоми та перевантаженість сленгом. Розуміння живої мови обов’язково прийде з досвідом, однак викладач може допомогти учневі покращити навички аудіювання вже зараз. Цей вебінар присвячений практичним порадам, як навчити студентів будь-якого рівня підготовки сприймати мову на слух та згодом вільно спілкуватися з носіями мови.

Вебінар Engaging learners in the feedback process

17 жовтня, 20:30 — 21:00 (за київським часом). Реєстрація за посиланням.

Якщо ви ще не знаєте, що таке feedback process та яке відношення це поняття має до викладання англійської мови в групах та індивідуально, тоді поспішайте зареєструватися на вебінар. Автор доступно пояснює, як ця навчальна технологія допомагає організувати процес навчання, ефективно розпоряджатися обмеженим часом уроку, розставляти пріоритети  та максимально залучати учнів до роботи під час вивчення англійської. Також ви дізнаєтеся про різновиди зворотнього зв’язку та типи взаємодії на мовних уроках.

Вебінар How to teach grammar to young learners

18 жовтня, 16:00 — 17:00  (за київським часом). Реєстрація за посиланням.

Будь-які знання найлегше засвоюються в дитячому віці. Тому перед вчителем англійської в молодших класах стоїть важливе завдання — якнайповніше пояснити учням особливості граматики англійської мови. Діти чудово засвоюють складні граматичні правила та вчаться застосовувати їх у мовлення та на письмі. Та щоб вони по-справжньому полюбили процес навчання, складну інформацію варто подавати у формі мовних ігор, пісень або віршів. Цей вебінар присвячено креативним способам пояснити наймолодшим учням граматику англійської так, щоб у дорослому віці вони розуміли її так само, як граматику рідної мови.

Вебінар ‘Excuse me, teacher. I need your help’. Pragmatic competence and language learning

23, 24 та 25 жовтня,11:00 — 12:00 та 18:00 — 19:00 (за київським часом). Реєстрація за посиланням.

Прагматична компетентність передбачає коректне, усвідомлене використання мови, відповідно до контексту, до ситуації. Цей вебінар розповідає більше про те, чому варто пояснювати учням, що таке прагматика, та надає конкретні приклади, як вчителі можуть стимулювати розвиток прагматичних навичок у своїх учнів.

Вебінар Teaching grammar to young learners in the real-world context

25 жовтня, 15:00 — 16:00 (за київським часом). Реєстрація за посиланням.

Знання граматики є базовим елементом вивчення будь-якої мови. Однак підхід до викладання граматики для наймолодших учнів має бути особливим  — діти нізащо не вчитимуть нудні правила, а якщо і вчитимуть, то без розуміння. Якщо ви хочете, щоб ваші учні розуміли граматику, а не зубрили її, зверніть увагу на цей вебінар. Він розглядає практичні методи, що допоможуть зацікавити дитину та полегшити для неї процес ефективного засвоєння граматики англійської мови.

Rate this post
Вероніка Громогласова - photo

Вероніка Громогласова

Контент-менеджер

15 англійських міських ідіом до дня улюбленого Києва