Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

12.09.18

Можливості вересня для викладачів англійської мови

вебинары для преподавателей

Почалася осінь — пора нових знань і нових вражень. Хоча літні спогади не відпускають, а останні теплі дні спокушають на прогулянки, саме час виходити з режиму “відпустка” та  з новими силами зануритися в атмосферу плідної праці.

Вересень — справжнє свято для викладачів, у цьому місяці на вас чекає кілька важливих та корисних освітніх вебінарів, а також тематичних зустрічей. Заходи з нашої добірки стануть справжньою знахідкою для тих, хто викладає англійську дітям, підліткам та дорослим, займається підготовкою до іспитів різного рівня, цікавиться новими освітніми технологіями.

  • Вебінар To speak, or not to speak!

12 вересня, 16:00 — 17:00 (за київським часом). Реєстрація за посиланням.

Часто викладач не розуміє, чому учні підліткового віку не можуть подолати мовний бар’єр і вільно спілкуватися англійською, навіть за умови успішного виконання граматичних та лексичних вправ.

Цей інтерактивний вебінар звертає увагу на деякі з основних причин, які заважають підліткам опанувати навичку говоріння. Автор підготував загальні поради та стратегії, які допоможуть подолати небажання студентів говорити.

На прикладі різнотипних практичних занять та ігор ви побачите, як залучити до усної комунікації англійською навіть найбільш “безнадійних” учнів-підлітків.

  • Вебінар  Practical classroom ideas for developing young global citizens

12 вересня, 15:00 — 16:00 (за київським часом). Зареєструватися можна за посиланням.

Сучасний світ — складна мережа взаємозв’язків та взаємозалежностей. Молоді вчителі мусять бути готовими до роботи в умовах постійних змін, відслідковувати тенденції та актуальні процеси XXI століття, адже знання мов стає все більш вагомим критерієм успіху в умовах глобалізації.  Та мовні навички – це лише один із пазлів.

Щоб бути продуктивними громадянами світу, студенти потребують додаткових знань, вони повинні відчувати і приймати культурне розмаїття, бути відкритими до нових ідей, а також здатними адаптуватися до змін.

У вебінарі автор наголошує на необхідності всебічного розвитку студентів саме під час вивчення англійської. Особливо це стосується юних учнів. Як допомогти дітям усвідомити сучасний світ та свою роль у ньому, а також які ідеї та практичні завдання можна впроваджувати під час уроку, як залучати молодих учнів до можливостей та викликів, що пропонує швидкозмінний, глобалізований світ — про все це у вебінарі Лучіани Фернандес.

  • Вебінар інтегрованого навчання в початковій школі

14 вересня, 16:00 — 17:00 (за київським часом). Реєстрація за посиланням.

Викладати англійську — це завжди трохи більше, ніж навчати просто навчати мови. Це також  перекладати світ англійською, розповідати про безліч тем іноземною мовою. Вчитель англійської у початкових класах має бути готовим до того, що дитина вперше дізнається про деякі реалії та навіть загальнолюдські цінності саме англійською, а не рідною мовою, тож відповідальність набагато більша, ніж під час викладання іноземної мови для дорослих студентів.

Як отримати максимальну користь від CLIL та як зробити процес вивчення цікавим та приємним і для юних учнів, і для викладачів — дізнайтеся на семінарі “Інтегроване навчання в початковій школі”.

  • Вебінар Using technology to encourage face-to-face conversation

19 вересня, 15:00 —  16:00 (за київським часом). Реєстрація за посиланням.

Аудиторії та студенти, які в них навчаються, пов’язані між собою більше, аніж будь-коли.  Наші слухачі проводять більше часу пліч-о-пліч з новими технологіями, та вчитель мусить контролювати час, проведений із гаджетом, щоб використання технологій лише підвищувало якість навчання, а не зводило нанівець зусилля педагога.

Автор вебінару на прикладі вивчення англійської разом із платформою TED Talks розповідає, як сучасні технології, пропоновані інтернетом можуть вдосконалювати процес вивчення англійської в навчальних закладах та заохочувати учнів до спілкування.

  • Вебінар How to organize pair work and group work in primary school

17 вересня, 16:00 – 17:00 (за київським часом). Реєстрація за посиланням.

Вчителям початкової школи часто дуже напросто впоратися з дітьми. Юні студенти бувають надто гучними, неслухняними. Більш того, вони дуже швидко втрачають інтерес до активностей в класі.

На вебінарі ви дізнаєтеся, як групувати дітей, щоб їм було цікаво, та як мотивувати їх вчити англійську разом.

Підписатись на розсилку