Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

7.10
2018

ВР не до вподоби поріг ЗНО

Eye icon Spinner
ВР не понравился порог ЗНО

Ідея використання порогу в 150 балів ЗНО для вступу на найпопулярніші спеціальності не сподобалася Парламентському комітету з питань науки та освіти. Передбачалося введення порогу на спеціальності «Міжнародні відносини», «Право» та «Публічне управління та адміністрування», у доповнення до вже введеного для медичних спеціальностей.

Перший замісник голови комітету ВР із питань освіти та науки Олександр Співаковський пояснив, що через введення порогу ЗВО, як державні, так і приватні, почнуть втрачати абітурієнтів, що може призвести до закриття освітніх закладів. Крім того, вважають у комітеті, це протирічить праву на освіту.

Так, за словами Співаковського, після введення порогу в 150 балів для другого та третього конкурсних предметів для медичних спеціальностей, кількість вступників на «Медицину» скоротилася на 28%, на «Педіатрію» – на 37%, а «Стоматологію» – на 45% у порівнянні з минулим, 2017 роком. Після введення порогу для правових спеціальностей наслідки можуть бути набагато гіршими, вважають у комітеті, аж до катастрофічних.

Комітет зазначив, що новація не підвищує якості підготовки спеціалістів. Тому що потрібно боротися не із самою хворобою, а її причинами. А причини – це низький рівень шкільної освіти. На думку комітету, ставити високий поріг потрібно лише одночасно з підвищенням якості середньої освіти. Поки що у ВР пропонують відмовитися від запропонованої новації.

Вступити до гарного ЗВО на популярну спеціальність нелегко й без порогу, тому підвищувати власні шанси краще, ретельно готуючись до іспитів. Зі ЗНО з англійської, найпопулярнішим необов’язковим предметом, можуть допомогти наші курси англійської для підлітків.

Rate this post