Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

7.10.18

ВР не до вподоби поріг ЗНО

ВР не понравился порог ЗНО

Ідея використання порогу в 150 балів ЗНО для вступу на найпопулярніші спеціальності не сподобалася Парламентському комітету з питань науки та освіти. Передбачалося введення порогу на спеціальності «Міжнародні відносини», «Право» та «Публічне управління та адміністрування», у доповнення до вже введеного для медичних спеціальностей.

Перший замісник голови комітету ВР із питань освіти та науки Олександр Співаковський пояснив, що через введення порогу ЗВО, як державні, так і приватні, почнуть втрачати абітурієнтів, що може призвести до закриття освітніх закладів. Крім того, вважають у комітеті, це протирічить праву на освіту.

Так, за словами Співаковського, після введення порогу в 150 балів для другого та третього конкурсних предметів для медичних спеціальностей, кількість вступників на «Медицину» скоротилася на 28%, на «Педіатрію» – на 37%, а «Стоматологію» – на 45% у порівнянні з минулим, 2017 роком. Після введення порогу для правових спеціальностей наслідки можуть бути набагато гіршими, вважають у комітеті, аж до катастрофічних.

Комітет зазначив, що новація не підвищує якості підготовки спеціалістів. Тому що потрібно боротися не із самою хворобою, а її причинами. А причини – це низький рівень шкільної освіти. На думку комітету, ставити високий поріг потрібно лише одночасно з підвищенням якості середньої освіти. Поки що у ВР пропонують відмовитися від запропонованої новації.

Вступити до гарного ЗВО на популярну спеціальність нелегко й без порогу, тому підвищувати власні шанси краще, ретельно готуючись до іспитів. Зі ЗНО з англійської, найпопулярнішим необов’язковим предметом, можуть допомогти наші курси англійської для підлітків.

Підписатись на розсилку