Чим можна допомогти випускникам із письмовою частиною англійського ЗНО – вебінар

Чем можно помочь выпускникам с письменной частью английского ЗНО
18.04.2019

Письмова частина ЗНО з англійської зазвичай лякає випускників найбільше, адже в житті ми не настільки часто висловлюємо власні думки письмово, ще й іноземною мовою. До того ж, у великій кількості слів легше і припуститися помилок. Як можна допомогти майбутнім випускникам із цим питанням?

Про це розповідають ведучі вебінару Boosting our Learners’ ZNO Writing від Cambridge University Press ELT Ukraine, Катерина Проценко та Кріс Різ – автори посібника Exam Booster. Пропонуємо вам переглянути запис вебінару:

Катерина Проценко – наша директор департаменту CELTA та Delta, справжньої кузні першокласних викладачів англійської. Вона – досвідчений тренер, під керівництвом якого легко та приємно здобувати новий досвід та відчутно зростати над собою. До речі, дуже вигідні знижки за ранню реєстрацію на наші курси CELTA та Delta вже скоро добігають кінця. Отже, якщо ви плануєте отримати потужне просування у своїй кар’єрі – зараз саме час не втратити цей шанс.

А якщо ви хотіли б допомогти дитині впоратися із ЗНО з англійської як батьки, пропонуємо ознайомитися з нашою добіркою корисних матеріалів: Усе для підготовки до ЗНО-2019 з англійської.