Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

18.04
2019

Чим можна допомогти випускникам із письмовою частиною англійського ЗНО – вебінар

Eye icon Spinner
Чем можно помочь выпускникам с письменной частью английского ЗНО

Письмова частина ЗНО з англійської зазвичай лякає випускників найбільше, адже в житті ми не настільки часто висловлюємо власні думки письмово, ще й іноземною мовою. До того ж, у великій кількості слів легше і припуститися помилок. Як можна допомогти майбутнім випускникам із цим питанням?

Про це розповідають ведучі вебінару Boosting our Learners’ ZNO Writing від Cambridge University Press ELT Ukraine, Катерина Проценко та Кріс Різ – автори посібника Exam Booster. Пропонуємо вам переглянути запис вебінару:

Катерина Проценко – наша директор департаменту CELTA та Delta, справжньої кузні першокласних викладачів англійської. Вона – досвідчений тренер, під керівництвом якого легко та приємно здобувати новий досвід та відчутно зростати над собою. До речі, дуже вигідні знижки за ранню реєстрацію на наші курси CELTA та Delta вже скоро добігають кінця. Отже, якщо ви плануєте отримати потужне просування у своїй кар’єрі – зараз саме час не втратити цей шанс.

А якщо ви хотіли б допомогти дитині впоратися із ЗНО з англійської як батьки, пропонуємо ознайомитися з нашою добіркою корисних матеріалів: Усе для підготовки до ЗНО-2019 з англійської.

Rate this post