Сніданок для розуму: як тренувати англійську зранку

Завтрак для ума: как тренировать английский утром
17.10.2018

Те, що людина їсть на сніданок, впливає на її самопочуття протягом усього дня. Недарма вчені наголошують на тому, що ранковий прийом їжі — найважливіший, і його ні в якому разі не можна пропускати. Збалансований сніданок не лише “запускає” обмін речовин, а й готує нас до серйозних звершень та випробувань.

Цей принцип можна застосувати і до вивчення англійської мови. Адже вранці мозок набагато краще сприймає інформацію, ніж увечері, тому фахівці радять починати день з кількох сторінок книги чи освітнього відеоролика і таким чином налаштувати себе на продуктивний день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вчити англійську, якщо ви візуал: 4 графічні словники англійської мови

Отже, мозок і справді потребує заряду бадьорості в першій половині дня. Тож ми радимо поєднати корисний сніданок і вивчення англійської. Плануйте день правильно, і ви зможете пишатися своїми небанальними ранками!

Візьміть за правило проговорювати всі ваші ранкові ритуали на кухні

Вимовляйте вголос назви побутових предметів та продуктів. Нехай це стане новою корисною звичкою — як-от склянка води натщесерце.  Приміром, якщо вам потрібно відкрити холодильник, найперше скажіть собі I’m opening the refrigerator.  А потім проговоріть вголос усі етапи приготування ранкового омлету:

First, I crack open two eggs. — Спершу я розбиваю два яйця.

Second, I add a pinch of salt. — Потім я додаю дрібку солі.

Next, I mix the eggs for 30 seconds. — Далі я збиваю яйця протягом 30 секунд.

Then, I heat up oil in a pan. — Потім я наливаю олію на сковорідку.

Last, I scramble the eggs. — І нарешті  я перемішую яйця.

Приготування буденного сніданку одразу стане більш цікавим, а мозок отримає легке навантаження і прокинеться разом із вами.

Спробуйте наспівувати улюблені англомовні пісні під час приготування їжі

Ви не лише отримаєте заряд позитиву на день, що лише починається, а й потренуєте англійську ритмомелодику і вимову. Адже навчання за допомогою пісень є дуже ефективним, оскільки співаючи ви покращуєте всі мовні навички — від говоріння до лексики. Фахівці радять починати з реггі — цей жанр музики є повільним і розміреним, тож наспівувати буде досить просто.

Ще один спосіб продуктивно провести сніданковий час та надихнутися — перегляд англомовних відеороликів. Для цього ідеально підходять промови з освітньої платформи TED, де люди діляться своїм досвідом у різних сферах та мотивують власним прикладом глядачів. Середня тривалість такого відео — 15 хв, і саме стільки приблизно триває повноцінний сніданок.

Світ має дізнатися про ваш чемпіонський сніданок!

Соцмережами вже давно шириться тренд показувати віртуальній спільноті своє меню. Тож, перед тим, як братися за виделку чи ложку, сфотографуйте свій сніданок. Сучасні технології дозволяють перетворити навіть такий буденний знімок на витвір мистецтва.

Після прийому їжі спробуйте порефлексувати на тему здорового харчування, важливості збалансованого сніданку та правильного початку дня, або просто поділіться рецептом зі своїми друзями.

Дайте волю своєму внутрішньому блогеру, однак не забувайте — текст варто писати англійською мовою. Ймовірно, ваш пост у соцмережі надихне ще когось на те, щоб зробити свій ранок продуктивним і практикувати англійську у повсякденному житті.

Записуйтеся на курси англійської, щоб відчувати себе впевненими як на кухні, так і на бізнесових подіях.