Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

28.03
2019

Запрошуємо на конференцію «Абітурієнт-2020»

Eye icon Spinner
Приглашаем на конференцию «Абитуриент-2020»

Нинішні 11-класники вже щосили  готуються до складання ЗНО-2019, а учням 10-х класів уже також пора замислюватися про те, якій професії вони хотіли б присвятити себе, до якого ВНЗ вступити та як готуватися до майбутніх іспитів.

У всіх цих питаннях діти очікують допомоги від батьків, а батьки й самі не завжди добре орієнтуються в тому, які професії нині актуальні та що відбувається на ринку праці. Ці теми, а також те, як допомогти підібрати професію, яка підходила б вашій дитині та приносила б прибуток, як буде проходити вступна кампанія 2020 року та що потрібно в ній враховувати, будуть підійматися на конференції «Абітурієнт-2020», яку організували ZNOUA та де Grade Education Center виступає у якості партнера.

Конференція «Абітурієнт-2020» намічена на 7 квітня 2019 року в готелі «Братислава». Вхід для дорослого коштує 300 грн, а для дитини – 150 грн. Докладніше почитати, зареєструватися та забронювати місце можна за посиланням.

А якщо вашій дитині належить складати ЗНО-2019 з англійської, пропонуємо цілу добірку матеріалів про ЗНО з англійської від наших партнерів, Першого Кембриджського освітнього центру.

Rate this post
ЗМІ про нас