Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

Ви зможете дізнатися результат складеного вами тесту TOEFL iBT через 10-15 днів з моменту його складання. Для цього потрібно зайти до створеного вами аккаунту на сайті www.toefl.org.

У паперовому вигляді сертифікати приходять, як правило, значно пізніше – через 35–40 днів після складання тесту. Сертифікат надсилається стандартним листом на адресу, вказану вами як домашня.

Що стосується сертифікатів, що були замовлені вами для університетів, вони можуть бути доставлені туди швидше (в залежності від роботи пошти у зазначеній країні).

Важливо знати, що у день тесту ви не отримаєте результатів по Reading та Listening, як це було у попередній версії TOEFL CBT.

Як зрозуміти результати тесту?

Залежно від правильності даних вами відповідей, ви наберете певну кількість балів від 0 до 120. Для того, щоб тест відправили на перевірку, ви повинні відповісти як мінімум на одне питання у секціях Reading і Listening, спробувати написати хоча б одне есе, а також відповісти як мінімум на одне завдання секції Speaking. В іншому випадку тест не буде оцінюватися.

Ваш результат складається з чотирьох показників, зведених до загального балу:

Екзамен

Бал TOEFL

Reading / Читання

0 — 30

Listening / Аудіювання

0 — 30

Speaking / Говоріння

0 — 30

Writing / Письмо

0 — 30

Total Score / Загальний результат

0 — 120

MyBest

Цей розділ результатів демонструє найвищі бали з кожної секції іспиту усіх TOEFL, які учасник складав за останні 2 роки. Це дозволяє кандидатам демонструвати всі свої можливості, а не показувати розріз знань лише за одним іспитом.

Скасування результатів

Якщо під час тесту ви зрозумієте, що результат буде незадовільним, відразу після закінчення ви зможете скасувати свої результати. У такому випадку тест не буде перевірений у повному обсязі. Ви не зможете дізнатися результат по окремим частинам. Ваш результат не буде доступний ні вам, ні закладам, які ви обрали для відправки сертифіката. Гроші за реєстрацію також не будуть повернені.

Протягом 10 днів після складання тесту ви матимете можливість відновити свої результати.
Вартість послуги становить 20$.

Для цього потрібно відправити відповідну заяву до TOEFL Services (http://www.ets.org/toefl/contact). Заява повинна містити ваше ім’я, дату народження, номер телефону, реєстраційний номер та інформацію про оплату.

Результати будуть доступні приблизно через три тижні після обробки вашого запиту і отримання оплати.

Термін дії результатів

Сертифікат TOEFL дійсний 2 роки. Це пов’язано з тим, що рівень володіння мовою може дуже змінюватися в залежності від інтенсивності її використання.

ЗМІ про нас