Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

  1. Головна
  2. Підготовка до ЗНО та ДПА

Курси проходять у невеликих групах (до 10 осіб) у комфортному офісі в центрі Києва.

Заняття проходять у ліцензованому платиновому тест-центрі Cambridge Assessment English (ліцензія UA007).

Наші викладачі — ETS Propell Certified Tutors, Delta / CELTA / TKT / TEFL / TESOL Certified Teachers and Cambridge English examiners.

Усі наші студенти можуть безкоштовно відвідувати англійські розмовні, книжкові, кіно та граматичні клуби, а також отримують доступ до бібліотеки.

Наші курси англійської для підлітків із підготовкою до складання ЗНО та ДПА проводяться вже не перший рік, дозволяючи учасникам значно підтягнути рівень знань та ретельно підготуватися до іспитів, продемонструвавши чудові результати.

Разом із підготовкою до ЗНО наші студенти проходять також і підготовку до тестів Cambridge Assessment English, у залежності від початкового рівня учня: PET (B1), FCE (B2) или CAE (C1).

Успішне складання цих іспитів з 2010/2011 учбового року за рекомендаціями Міністерства освіти України зараховується як 12 балів з ДПА по англійській мові.

За бажанням кожен учасник може скласти це тестування безпосередньо у нас в офісі, оскільки ми – офіційний тест-центр Cambridge Assessment English (ліцензія UA007). Це значно знижує хвилювання перед іспитами і дозволяє зосередитися безпосередньо на відповідях.

Результати

Усього за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи можна набрати максимально 72 бали. Для визначення результату за шкалою від 100 до 200 враховується загальний бал за виконання всіх завдань.

У процесі перевірки результатів буде визначений пороговий бал – мінімальна кількість балів, котру необхідно набрати для того, щоб взяти участь у конкурсному відборі до вищих учбових закладів.

Кожен учасник, що подолав визначений поріг, отримає рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів, на основі якої і буде відбиратися вузами.

Пороговий бал по ЗНО з англійської мови буде встановлено до 19 червня 2019 року.

Результати студентів Grade

Абсолютно всі наші студенти у 2018 році успішно подолали пороговий бал тестування ЗНО з англійської мови.

Студенти рівня Pre Intermediate/Intermediate продемонстрували результати від 131 до 184 балів при середньому 168 балів.

Випускники рівня Upper Intermediate/Advanced набрали від 170 до 196 балів. Їх середній бал – 181.

Прохідний бал був встановлений на рівні 119, а максимальный – 200.

Кращі викладачі

Всі наші викладачі – сертифіковані фахівці із досвідом викладання англійської дітям та підліткам. Вони – власники міжнародних сертифікатів та дипломів, екзаменатори міжнародних тестів Cambridge Assessment English, а також регулярно підвищують свою кваліфікацію профільними тренінгами, семінарами та тестами.

Наш викладацький склад ретельно вивчає усі нюанси ЗНО як минулих років, так і прийдешнього ЗНО-2019, тому наші студенти отримують найактуальнішу інформацію та навчаються за програмою, максимально адаптованою для підготовки до цього важливого іспиту.

Крім того, наш центр консультує старший екзаменатор із ЗНО, саме тому ми впевнені, що володіємо найактуальнішою та найсвіжішою інформацією.

Навчання та програми

Кожен новий студент проходить безкоштовне тестування у нас у центрі, щоб точно визначити рівень знань та потрапити до відповідної групи.

Програма навчання націлена на підвищення рівня знань, при цьому основний акцент приходиться на складання іспитів: студенти навчаються ефективно долати ті типи задач, які будуть зустрічатися на іспитах, швидко вирішувати їх, минаючи можливі складнощі.

Наші програми

1
Повна

тривалістю в 1 академічний рік, за час якої студенти готуються до ЗНО та ДПА, а також до тесту Cambridge English відповідного рівня.

2
Експрес

тривалістю в 3 місяці, під час якої ми проводимо спеціалізовану підготовку лише до ЗНО на основі поточного рівня студентів.

Підготовка включає імітацію умов складання тестів, щоб студенти навчилися раціонально розраховувати свої час та сили, розуміли, як це має відбуватися, бачили свої слабкі сторони.