Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

Англійська для дорослих

Набір на осінній семестр!

Курси проходять у невеликих групах (до 10 осіб) у комфортному офісі в центрі Києва.

Заняття проходять у ліцензованому платиновому тест-центрі Cambridge Assessment English (ліцензія UA007).

Наші викладачі — ETS Propell Certified Tutors, Delta / CELTA / TKT / TEFL / TESOL Certified Teachers and Cambridge English examiners.

Усі наші студенти можуть безкоштовно відвідувати англійські розмовні, книжкові, кіно та граматичні клуби, а також отримують доступ до бібліотеки.

Запрошуємо на курси англійської для дорослих у Києві – в єдиному в Україні сертифікованому Платиновому освітньому центрі Cambridge English!

В центрі англійської Grade ви вивчите англійську та успішно підтвердите свій рівень міжнародним Кембриджським сертифікатом після проходження тесту.

Навчання проходить за комунікативною методикою – найефективнішою методикою згідно зі світовими стандартами.

Викладачі Grade Education Center

Наші курси англійської ведуть носії мови та українські спеціалісти. Кожен з них володіє одним або декількома міжнародними дипломами та сертифікатами з правом викладання англійської в усьому світі – CELTA, Delta, TESOL, TEFL, TKT. Деякі з наших професійних викладачів є офіційними екзаменаторами Кембриджських іспитів.

Одна з обов'язкових умов роботи в Grade – це регулярне підвищення кваліфікації, участь у семінарах та відвідування конференцій від Cambridge Assessment English, IATEFL, Cambridge University Press та інших провідних світових освітніх організацій.

Кращі викладачі та сучасні міжнародні навчальні посібники гарантують ефективне навчання на наших курсах англійської мови для дорослих.

Англійська для дорослих включає такі програми:

Загальний курс англійської мови

Набір на курси загальної англіської для дорослих проходить тричі на рік – восени, взимку та влітку. Програма курсу включає роботу над усіма мовними навичками, а робота на заняттях побудована таким чином, щоб кожен студент досяг бажаного результату по завершенню курсу.

Протягом одного курсу ваші знання граматики та всі навички англійської мови – а саме читання, письмо, говоріння та аудіювання – підвищаться на один рівень за світовим стандартом CEFR.

Тривалість курсу
4,5 місяці (108 академічних годин), з інтенсивністю занять – 2 або 3 рази на тиждень.

Brush Up – інтенсивні курси англійської

Кожні 2 місяці ми проводимо новий набір на інтенсиви з англійської мови, розраховані на повторення та освіження ваших знань. Наприклад, якщо ви вже вивчали англійську та володієте нею на середньому рівні, але не маєте регулярної практик