Читаємо англійською! 7 найкращих сайтів із тисячами безкоштовних книг

бесплатные книги на английском

Читати англійською просто неймовірно корисно! За читанням ми дізнаємося та запам’ятовуємо нові слова, вдосконалюємо навички письма, використання англійської та знання граматики. А ще підвищуємо впевненість у собі. Адже, погодьтеся, взяти та прочитати книгу англійською не так просто.

Поспішаємо поділитися з вами добіркою 7 кращих сайтів із тисячами захоплюючих книг англійською. Бажаємо приємного та продуктивного читання!

BookRix

Ого! Майже 100 тисяч безкоштовних книг усіляких жанрів. Тут ви знайдете класику та сучасних незалежних авторів, а також масу нон-фікшну – з психології, дизайну, хобі, медицини, політології та багато-багато іншого. Шукайте книги за пошуком, обирайте по стилями та читайте у зручній вбудованій читалці. А якщо захочете, більшість представлених книг можна завантажити абсолютно безкоштовно.

Loyal Books

Вільям Шекспір, Чарльз Діккенс, Джейн Остін та Едгар Аллан По… Робінзон Крузо, Шерлок Холмс і Доктор Моро… Декілька тисяч класичних творів і сучасних бестселерів із нетерпінням чекають на зустріч із вами!

Головна фішка сайту – тут книги представлені не лише в текстових варіантах, але й у форматі аудіо. Дуже зручно: читати книгу й водночас (або потім) слухати її начитку з правильною британською або американською вимовою!

 

бесплатные книги на английском

ManyBooks

Понад 50 тисяч художніх і документальних книг на цьому сайті можна не лише читати безкоштовно, але й завантажити в безлічі різних форматів. Швидше забирайте собі на смартфони та планшети – й насолоджуйтеся читанням улюблених авторів мовою оригіналу! Сайт має понад 150 тисяч підписників. І це не дивно, адже звантажити книги можна тільки після реєстрації 😉

DailyLit

Ще один дуже цікавий сайт. Зареєструйтесь, оберіть книгу, яку хочете читати та підпишіться на спеціальну щоденну розсилку. Готово – тепер щодня вам будуть надсилати на імейл новий уривок вашої книги. Час читання: 15 хвилин. Просто ідеально для тих, кому здається, що у нього немає часу на читання. І трохи схоже на серіал. Засновники сайту обіцяють, що тепер ви будете з нетерпінням чекати на свою ранкову поїздку в метро!

PupilGarage

Класний ресурс для тих, хто вивчає або хоче прокачати свої знання в IT, математиці та інших точних науках, а також в менеджменті та бізнесі. А ще почитати художню літературу, зокрема відомі в усьому світі романи, новели та казки. Обирайте – читати онлайн або завантажити в pdf собі на комп’ютер!

 

бесплатные книги на английском

Project Gutenberg

Виявляється, ManyBooks – не єдиний сайт, де книги можна завантажувати у форматах для смартфонів. На сайті міжнародного проекту Гутенберг понад 59 тисяч художніх і нон-фікшн книг чекають, поки ви звантажите їх у форматах ePub або Kindle. Вам не знадобиться навіть реєстрація! Основний фокус проекту – класична література, яку щодня оцифровують для вас тисячі волонтерів.

Read Print

Справжній книжковий клуб на одному сайті! Тисячі безкоштовних книг, кращі цитати, відсортовані за авторами та темам, спілкування за інтересами та профілі, де ви можете ділитися, що вже прочитали, а що тільки плануєте. Ідеальний розділ для тих, хто не може визначитися, що ж почитати – списки. Списки найкращих книг всіх часів для письменників, фотографів-любителів, починаючих веб-розробників, близнюків та багатьох інших. Enjoy!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 сайтів з безкоштовними аудіокнигами англійською