English Speaking Clubs

Щовихідних у Grade Education Centre проходять заняття у форматі Speaking club, де всі охочі беруть участь в обговоренні, поєднуючи продуктивне вивчення англійської з дискусіями на цікаві теми!

Розмовний клуб англійської мови — це комфортна та невимушена атмосфера, де кожен зможе практикувати говоріння разом з іншими мовцями свого рівня, обмінюючись не лише думками на різноманітні теми, а й мовним досвідом — лексикою, граматичними конструкціями та вимовою.

Долучитись можуть студенти нашого центру, а також всі охочі практикувати мову в форматі розмовного клубу!

Тривалість від 90 хвилин

Вартість від 349 грн

Для наших студентів розмовні клуби — безплатні!

Розклад клубів на найближчий тиждень

Кожної суботи та неділі ви можете відвідати English Speaking clubs та Grammar clubs у Києві чи онлайн-режимі.

Ми також проводимо тематичні розмовні клуби англійської мови, зокрема:

 • Business Clubs
 • Movie Clubs
 • Game Clubs
 • Book Clubs

Попередній запис обов'язковий!

Максимальна кількість учасників у клубі — 12.

Слідкуйте за розкладом та записуйтесь!

Переваги наших Speaking clubs

 • Розвиток одразу двох навичок

  Так, окрім вміння говорити, розмовний клуб англійської мови допомагає кожному учаснику розвивати також навичку сприйняття мови на слух. Тобто завдяки такій практиці вам стане набагато простіше розуміти співрозмовника!

 • Розширення вокабуляру

  Під час спілкування ви не лише дізнаєтесь нові слова від своїх співрозмовників, а і зможете закріпити та попрактикувати вже відомі лексичні одиниці.

 • Комунікативна методика

  Опанування мови через спілкування — найшвидший шлях. Тож speaking club — чудовий варіант відпрацювати ваші теоретичні знання мови на практиці.

 • Боротьба зі страхами

  Перебороти страх говорити можна саме на Speaking club! Вам відома тема розмови, тож можна підготуватись заздалегідь. Усі учасники матимуть однаковий рівень, а тому говоритимуть зрозуміло для вас. Комфортна атмосфера, що створена вчителем-модератором, сприятиме розкутій та дружній розмові.

 • Доступне навчання

  Speaking Club — популярний варіант для навчання, адже за порівняно низьку ціну ви отримуєте чудову нагоду практикувати англійську під наглядом модератора-викладача.

 • Знайомство з викладачем

  Не впевнені щодо повноцінного навчання? Обрати майбутнього вчителя та познайомитись з ним допоможе розмовний клуб англійської мови! Так ви почуєте вимову педагога та побачите його здібності в роботі.

Не втрачайте можливості покращити свою англійську та отримати задоволення від процесу. Приєднуйтесь до Speaking club вже сьогодні!