Grade Education Centre

Grade Education Centre — найбільший центр міжнародних іспитів з англійської мови та єдиний авторизований Платиновий центр Cambridge Assessment English в Україні.
Ліцензія UA 007

Навчальний центр

Наш освітній центр, заснований в 2008 році, заслужено вважається лідером за якістю підготовки до всіх провідних міжнародних іспитів з англійської.

Щороку ми випускаємо понад 4500 студентів — кандидатів на складання іспитів IELTS, TOEFL, а також лінійки Cambridge English Qualifications: YLE, KET, PET, FCE, CAE, CPE, TKT.

Ми проводимо курси загальної та розмовної, бізнес та юридичної англійської, навчаємо дітей (6–12 років) та підлітків (13–17 років), а ще — готуємо до ЗНО.

Більше про навчання

Екзаменаційний центр

Grade Education Centre — єдиний в Україні Cambridge English Authorised Platinum Centre. Наш центр входить до числа найбільш успішних і результативних центрів Кембриджських екзаменів у світі.

Ми приймаємо всю лінійку Кембриджських іспитів з англійської та видаємо міжнародні сертифікати більш ніж 7000 кандидатам щороку.

Більше про екзамени

Тренінговий центр

Для викладачів англійської мови ми проводимо курси CELTA, CELT-P, CELT-S, DELTA та TKT, після успішного завершення яких кандидати отримують міжнародні сертифікати від Кембриджського університету.

Наша програма Grade Teacher має гриф МОН України, та зараховує години обов'язкової фахової підготовки для вчителів англійської.

Більше про Teacher Training

Grade Education Centre розташований у центрі Києва, на вул. Ярославів Вал, 13/2-Б, у прекрасній історичній будівлі.

Вхід через арку, на перетині з вул. Івана Франка. Найближча станція метро — Золоті Ворота.

Як з нами зв’язатись

Наші викладачі

У нас працюють досвідчені та кваліфіковані викладачі з міжнародними сертифікатами від всесвітньо відомих організацій у світі ELT — DELTA, CELTA, TEFL, TESOL, TKT.

Усі наші викладачі — це професіонали, які у своїй роботі використовують найсучасніші та високоефективні методи та підходи у викладанні англійської. Крім того, ми регулярно запрошуємо до співпраці відомих та сертифікованих тренерів та наставників.

Більше про викладачів

Хочеш приєднатися до команди?

Будемо раді познайомитись! Ми постійно розвиваємось та розширюємо спектр надання освітніх послуг, тому завжди шукаємо таланти у різних сферах — викладачів, менеджерів, адміністраторів, спеціалістів IT-сектору та маркетингу, фінансів та HR.

Ми шукаємо тих, хто поділяє наші цінності — професійність, чесність і вміння працювати в колективі. Будемо раді бачити вас частиною нашої команди!

Стати частиною команди

Наші ліцензії

Центр міжнародних іспитів Grade Education Centre — єдина українська освітня компанія, яка одночасно готує до всіх міжнародних іспитів з англійської та приймає більшість з них у ролі авторизованого тест-центру.

Наш центр також проводить курси підвищення кваліфікації для викладачів англійської від Кембриджу та у співпраці з МОН України.

Більше про ліцензії центру

Історія Grade Education Centre, якою ми пишаємося

З ким ми співпрацюємо